Steam E-Posta' mı değiştiremiyorum

Reddi_

Centipat
Yer
Patates Konvoyu
Daha fazla  
Geçenlerde Steam hesabıma bağlı olan Gmail hesabımın kayıtlı olduğu telefonumun bozulmasıyla, ve e-posta şifremi unutmam dolayısıyla artık o e-postaya erişimim yok. Bende bu yüzden Steam hesabımı farklı bir hesaba çekmek istedim ve işlemlere başladım. Önce ''Eski e-postanıza kod atalımmı?'' Diye soruldu bende artık bu e-postaya erişimim yok dedim. Sonra hesabın benim olduğunu doğrulamak için daha önceden satım alımlarda kullandığım kredi kartı bilgilerini istedi; girdim ve hata verdi. Birkaç defa tekrar denedim ancak her seferinde ''Kredi kartı bilgileriniz uyuşmuyor.'' Yazısıyla karşılaştım. ''İyi madem,'' diyip bu seferde artık bu kredi kartına erişimim yok dedim. Karşıma yeni e-postamı, eskisini ve bir iki ekstra şeyi girmemin istendiği bir ekran çıktı. Her şeyi doldurdum, ve sorunsuzca kullanmak istediğim yeni e-postaya kod gönderildi. Kodu girdim ancak karşıma bu sefer aşşağıdaki görsele bırakacağım ekran geldi. Bir haftadır hergün tekrar tekrar deniyorum, ama hep aynı hatayı veriyor hesapta satın alımlarım oyunlarım vs var. Bilgisayar değiştirirsem herşey gidicek lütfen varmıdır bir çözüm yolu? Tecrübelerinizi ve fikirlerinizi iletirseniz sevinirim:(

Dosya Ekleri

• hata.jpg
    hata.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 23

Geri
Yukarı