Steam eksik inen dosyaları nereden görünür?

splinter

Picopat
Daha fazla  
Steam bir eksik dosya olduğunu söyledi ve indirdi. Bu dosyayı görebileceğim bir yer var mı?

Steam'in hangi dosyayı indirdiğini mi yoksa hangi oyun için indirdiğine mi bakacaksın?

Onu öğrenmek için bi yol var mı bilmiyorum ama virüs için falan endişeleniyorsan Steam'den virüs bulaşmaz.
Hayır virüs olmaz zaten platform Steam. Sadece oyunda sorun yaşamıştım acaba eksik dosyadan mı oldu onu anlamak istiyorum. Dosya bütünlemesinden sonra sorun yaşamadım.

Steam/logs/content_log.txt kısmında göstermesi lazım. Tam konumunu bilmiyorum maalesef. Şu an mobildeyim, eve geçince daha detaylı bir şekilde yazabilirim.

Tabii o zamana kadar siz bulursanız gerek kalmaz.

Steam/logs/content_log.txt kısmında göstermesi lazım. Tam konumunu bilmiyorum maalesef. Şu an mobildeyim, eve geçince daha detaylı bir şekilde yazabilirim.

Tabii o zamana kadar siz bulursanız gerek kalmaz.
Bahsettiğiniz txt dosyasına baktım dosya doğrulaması yaptığım saatte appmanifest diye bir dosya indirilmiş sadece bu da oyunla alakalı değil sanırım.

Oyunla alakali. Her oyunun kendine ait bir appmanifest dosyasi mevcut. Simdi denemek icin Human Fall Flat'in birkac dosyasini sildim.

Silinen dosyalar yukarida.

Sildikten sonra dosyalari dogruladim ve 6 eksik dosya bulundu.

Bahsettigim dosyaya girince en altta detayli bir sekilde indirilen dosyalar karsima cikti.

Görselde de görebileceginiz üzere, dosyadan sildiklerim log.txt dosyasinda indirildikten sonra kayit altina aliniyor. Yaninda validation yazanlar dogrulanan dosyalar oluyor.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…