Steam Elder Scrolls Online dosyalarını tanıtma

ask1398

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler konu Elder Scrolls, oyunu kış indirimleri ile aldık ben ve arkadaşım ve tatilde arkadaşım buraya gelince oynayacaktık malum baya yüksek boyutlu bir oyun birimiz indirelim Steam üzerinden yedek yapar diğer bilgisayara yükleriz dedik.

Oyun indi ama yedek alamadık Steam yedekleme seçeneklerinde diğer oyunlar gözüküyor ama ESO gözükmüyordu biz de inen klasörü attık setup.exe ile oyunu kurduk ama kullanıcı adı ve şifre istiyor.

Sizden yardım almak istediğim nokta şu oyunu bir şekilde indirmeden Steam'e nasıl doğrulama mı diyeyim bilgisayarda olduğunu gösterme mi diyeyim bilmiyorum ama yardımınızı bekliyorum. Veya yedekleme alabileceğimiz bir yol var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirmeyi başlatın, sonra durdurup diğer PC'den aktardığınız dosyaları Steam'ın içinde oluşan klasöre atın. Steam'dan oyuna sağ tıklayın, özelliklerden ''dosya bütünlüğünü doğrulayı'' seçin ve bitmesini bekleyin. Eksik varsa indirir ve sonra oynarsınız.

İyi günler konu Elder Scrolls, oyunu kış indirimleri ile aldık ben ve arkadaşım ve tatilde arkadaşım buraya gelince oynayacaktık malum baya yüksek boyutlu bir oyun birimiz indirelim Steam üzerinden yedek yapar diğer bilgisayara yükleriz dedik.

Oyun indi ama yedek alamadık Steam yedekleme seçeneklerinde diğer oyunlar gözüküyor ama ESO gözükmüyordu biz de inen klasörü attık setup.exe ile oyunu kurduk ama kullanıcı adı ve şifre istiyor.

Sizden yardım almak istediğim nokta şu oyunu bir şekilde indirmeden Steam'e nasıl doğrulama mı diyeyim bilgisayarda olduğunu gösterme mi diyeyim bilmiyorum ama yardımınızı bekliyorum. Veya yedekleme alabileceğimiz bir yol var mı?

Bende steam'dan almıştım ama bir sorunu var, steam'da indirdikten sonra oyun güncelleme alıyor ve güncelleyemedi, bende haliyle The Elder Scrolls® Online sitesine girerek oyunu tanıttım oradan indirmiştim sanırım doğrulama yüklü olduğun klasöre yaparsan kısa mı sürüyordu ne.. uzun zaman oldu oyuna girmeyeli. Oyunu steam'dan indirme bu arada.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı