Steam en iyi indirme hızı hangi ülkede?

Eternal777

Hectopat
1000 megabit internete sahibim, Türkiye sunucusunda 50 MB üstü alamıyorum, Singapur'a alınca 60'ı pek geçmiyor, daha üstüne çıkabileceğim bir sunucu var mıdır?

Arkadaş yanlış anlatmış sanırım derdini.
Steam indirme hızı sıralaması şeklinde sormuş ama aslında sormak istediği şu;
İnternet hızı 1000 Mbps yani saniyede 128 MB indirmeye elverişli. Hadi kayıpları falan düş saniyede 100 MB indirebilir bir internet altyapısına sahip. Fakat Türkiye'de sunucular bu indirme hızımı sağlayabilecek kapasitede değil yetmiyor diyor. İnternet hızımın yarısını kullanabiliyorum, tamamını ya da tamamına yakınını kullanmak istiyorum diyor.

Japonya bayağı iyi diye biliyorum.

Japonsun bir kere akıllı adamsın.

Arkadaş yanlış anlatmış sanırım derdini.
Steam indirme hızı sıralaması şeklinde sormuş ama aslında sormak istediği şu;
İnternet hızı 1000 Mbps yani saniyede 128 MB indirmeye elverişli. Hadi kayıpları falan düş saniyede 100 MB indirebilir bir internet altyapısına sahip. Fakat Türkiye'de sunucular bu indirme hızımı sağlayabilecek kapasitede değil yetmiyor diyor. İnternet hızımın yarısını kullanabiliyorum, tamamını ya da tamamına yakınını kullanmak istiyorum diyor.

Japonsun bir kere akıllı adamsın.
Çok teşekkürler hocam.
Japonya baya iyi diye biliyorum.
Çok teşekkürler hocam.

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar, iyi geceler dilerim.

1000 megabit internete sahibim, Türkiye sunucusunda 50 MB üstü alamıyorum, Singapur'a alınca 60'ı pek geçmiyor, daha üstüne çıkabileceğim bir sunucu var mıdır?

Hangi sunucuyu kullanıyorsun?

Geri
Yukarı