Steam Erişim Sorunu

WhiteWolf

Hectopat
Bugüne kadar Steam'de hiçbir sorun yoktu. Bugün itibariyle bir sorun yaşamaya başladım. Rahatça oyun oynayabiliyorum, arkadaşlarımla mesajlaşabiliyorum, mağazayı görüntüleyebiliyorum fakat profilime, envanterime ve topluluk sunucusuna giremiyorum. Tıklayınca mobilden "üzgünüz bir ağ hatası yaşandı" hatasını, PC'de ise Hata kodu 107 hatasını alıyorum. Sizde de böyle mi? Çerezleri temizledim, modemi kapatıp açtım, mobil uygulamayı güncelledim ama hala bağlantı sorunu yaşıyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?
NOT: Technopat da aşırı yavaş şuan. Fakat diğer şeylerde bir sorun yok 10 dakikadır 1080p video izliyorum Youtube'dan hiçbir sorun olmadı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar oyun felan oynayabiliyorum bir sorun yok ancak profilimi görüntüleyemiyorum topluluk pazarına ve forumlarına giremiyorum girince hata kodu 107 diyor fakat mobil veriden girebiliyorum internetimde mi bir sorun var?
Güncelleme: Sorun düzeldi arkadaşlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı