Çözüldü Steam eşya pazarlanamaz hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xeotN

Hectopat
Optika oyununun tüm kartlarını satın alıp rozet işledim ve 8 liralık arka plan düşürdüm. 30.12.2020 tarihinde takaslanabilir yazıyor fakat etiketlerde pazarlanamaz var ve satamıyorum. Aynı eşyayı diğer kullanıcılar pazarda satışa koymuş. Belli bir süre sonra satabilecek miyim, yoksa satılamaz mı? Satılamaz ise sebebi nedir? Açıklayabilen biri olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet, bu kismi atladigim icin mesajimi düzenledim.

Farkli bir kart satin alarak denedim. Süresi kisitli oldugu icin aynisi yaziyor. Yalniz ayni karttan bir digerini pazarlayabiliyorum.

Muhtemelen süreden dolayi öyle yaziyordur. Bekleyip görelim.
aynen tek çare bekleyip görmek
Tekrardan merhaba, 1 hafta geçti ve takaslanabilir yazısı 11:00 itibari ile gitti ve pazarlayabiliyorum ayrıca 8 liralık şey 9.35 olmuş. Benim gibi daha önce merak eden arkadaşlara umarım çözüm olmuştur. Çözüm olarak işaretleyeceğim.
Takaslanabilir diyorsa süre bittikten sonra takaslayabilmeniz lazim. Takaslamanaz yazma sebebi ise su an takaslanamaz oldugundan kaynaklaniyor.

Daha simdi satin aldigim bir kart. 31.12.2020'de takaslayabilirim. Gördügünüz gibi bunda da aynisi yaziyor.

Eki Görüntüle 799404

Oyun satin alip düsürdügüm kart.

Eki Görüntüle 799408

Pazardan satin aldigim kart.

Eki Görüntüle 799409

Takaslanamaz yazma sebebi ise süreden kaynaklaniyor. Kalici bir sey degil.
önemli olan takas yapmam değil pazarda satabilmem.takas için bir süre yazıyor fakat aynısı pazarlama için geçerli değil.konudaki sorum da bu zaten

Evet, bu kismi atladigim icin mesajimi düzenledim.

Farkli bir kart satin alarak denedim. Süresi kisitli oldugu icin aynisi yaziyor. Yalniz ayni karttan bir digerini pazarlayabiliyorum.

Muhtemelen süreden dolayi öyle yaziyordur. Bekleyip görelim.
aynen tek çare bekleyip görmek
Tekrardan merhaba, 1 hafta geçti ve takaslanabilir yazısı 11:00 itibari ile gitti ve pazarlayabiliyorum ayrıca 8 liralık şey 9.35 olmuş. Benim gibi daha önce merak eden arkadaşlara umarım çözüm olmuştur. Çözüm olarak işaretleyeceğim.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-31_114000.png
    resim_2020-12-31_114000.png
    249,7 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı