Steam eşya satamıyorum

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar hesabım 16 Level ve pazarda satış yapabiliyorum. Az önce ETS 2 noel etkinliğinden hediye kutusu düşürdüm ve fiyatı 2.36 TL'di. Hızlı satılsın diye 2.30 TL fiyat koydum yani satılırsa bana 2 TL gelecek. İtem bana ilk geldiğinde envanterde pazarda en düşük fiyat 2.37 TL yazıyor.

D8725427-96BC-4705-A569-1EC3AA3BC232.png

İtemi pazara koydum ama aşağıdaki fotoğraftaki gibi oldu kimse almıyor ya da satan kişi yok.

4B16A032-4A95-4452-BFE0-D2C9E08C9E0B.png

Ben bunu en hızlı ve fiyatını çok düşürmeden nasıl satabilirim? Tam Assetto Corsa alacaktım ama itemi satamıyorum :(

Ordaki fiyat insanların koyduğu en düşük fiyat son 24 saatte alan bile yok.
Steam oyun ödüllerine oy verirseniz toplam yaklaşık 2 TL değerinde kart kazanabilirsiniz.

Beklemekten başka çare yok. Birazcık daha düşürebilirsiniz isterseniz.

Oradaki fiyat insanların koyduğu en düşük fiyat son 24 saatte alan bile yok.
Steam oyun ödüllerine oy verirseniz toplam yaklaşık 2 TL değerinde kart kazanabilirsiniz.

Satılmasını bekleyeceksiniz. Yapacak bir şey yok.

Beklemek istemiyorsan en yüksek siparişe verebilirsin. Ama beklemeni öneririm.

Şimdi satış yapanlar geldi herkes fiyatı düşük koyuyor. Bende fiyatı 0.70 TL yaptım. Ama benim fiyatı yukarılarda kayboldu herkes 0.60-0.56-0.40.0.27 diye fiyat koyarak en ucuz fiyatı 0.27 yaptı. Sizce itemin satışını kaldırıp envanterde bekleyip daha sonra daha iyi fiyata satabilir miyim? Yoksa bende 0.70 TL'den satılmasını mı bekleyeyim ya da fiyatını düşüreyim?

2.30 iyi bence, neden 70 kuruşlara kadar düştünüz ki?

Hocam benim yaptığım kusura bakmayın biraz mallık olabilir ama herkes fiyatı düşürünce bende düşürdüm. @TÇB hocamın dediği gibi yapacağım artık. İnşallah fiyatı geri yükselirde satarım.
Oradaki fiyat insanların koyduğu en düşük fiyat son 24 saatte alan bile yok.

Hocam Allah sizden razı olsun. Ödüllere oy verdim ve kartları sattım :) çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı