Steam Fatal Error

• Konuyu başlatan SCN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 1B

SCN

Kilopat
Yer
Antalya
Steam'e girebiliyordum ama oyunları v.b güncelleyemiyordum, çok donuyordu. Ben de ayarları kurcaladım ve şimdi hiç giremiyorum. Sorunum da şöyle yazıyor; ''Steam Güncelleme için Çevrimiçi olmalıdır lütfen Ağ bağlantınızı doğrulayın ve yeniden deneyin''. En son beta katılımıyla ilgili bir şeyi kurcaladım. Ve, google chrome üzerinden bazı sitelere girerken, http://www.ttnet.com.tr/borc_bilgilendirme/index.aspx sayfası açılıyor. Bir alakası olabilir mi? 2 aylık faturam gelmişti 2-3 saat önce ödedim ama hala sorunum düzelmedi. İnternetimi kısıtlamış olabilirler mi? Youtube, Facebook, Twitch de sorun yaşamıyorum, hızım normal. Son olarak, Windows güncelleştirmelerini denetle diyorum bağlantı hatası veriyor.

Aynı sorunu ben de yaşadım. Steam'i silip tekrar kurmak dahil her şeyi denedim düzelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım tek bir güncellemeye 3 saniye içinde düzelttiler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı