Steam garantili kâr ettiren oyunlar

Teşekkürler.

Bende daha 50 kart var Idle Master algılamıyor.

Rica ederim. Keyifli farmlar dilerim. 0 TL'den başladım hesabıma göre de bugün 150 TL'yi geçeceğim gibi.
2 saatin altındaki oyunları hemen farmlamaz Idle Master. 2 saati doldurur öyle başlar.

Rica ederim. Keyifli farmlar dilerim. 0 TL'den başladım hesabıma göre de bugün 150 TL'yi geçeceğim gibi.
2 saatin altındaki oyunları hemen farmlamaz Idle Master. 2 saati doldurur öyle başlar.

O zaman ben net 150-200 lira kar ettim çok teşekkür ederim.

Sizce yaz indirimi varken koleksiyon kartlarımı satmalı mıyım?
Yoksa yaz indirimi bittikten 2-3 hafta sonra daha çok mu kâr ederim?

Hocam ben bu konudaki herkesin görüşlerine göre ve yaptıklarına göre hareket ettim fakat toplam kârım 5Tl'yi geçmedi. Biraz yardımcı olabilirsenniz sevinirim günde 150Tl falan nasıl oluyor? Not:Merak etmeyin kartların değerini düşürmem.

Bende nedense Idle Master algılamıyor 3 saat geçmiş ama algılamıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-06-30 193109.png
    13,3 KB · Görüntüleme: 54
  • Ekran görüntüsü 2022-06-30 193105.png
    27,4 KB · Görüntüleme: 48
Eyvallah bende bazı oyunların kârtları daha 2 saati doldurmadan kâr ettirecek derecede düştü ama oyunu geri iade etmeyeceğim. Oyun sahibi de kazansın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…