Steam garantili kâr ettiren oyunlar

Hocam demian kaç tane kart düşürüyor. Padak'ı kiralasakta kart düşüyor mu?
Hocam ben satın aldım çünkü kiralayınca kart düşmüyor diye biliyorum. Ama tam emin değilim.

İyi de satış fiyatının 100 TL, 600 TL olması pek bir anlam ifade etmiyor. Alıcı fiyatı 5 TL iken 600 TL'ye satışa sunarsan 2 sene sonra belki satabilirsin.
Şu an kartlar değerleniyor hocam. Ve satın alan var.

Hocam ben satın aldım çünkü kiralayınca kart düşmüyor diye biliyorum. Ama tam emin değilim.
Büyük ihtimal düşmüyordur, teşekkürler.

Şu an kartlar değerleniyor hocam. Ve satın alan var.
Satın alınma 17 Ağustos'ta olmuş ve 5 TL'ye ama anında sat yaparak 6 TL'den satabiliyoruz.

Büyük ihtimal düşmüyordur, teşekkürler.

Satın alınma 17 Ağustos'ta olmuş ve 5 TL'ye ama anında sat yaparak 6 TL'den satabiliyoruz.
Her türlü kar yani. Şansın varsa aşırı derecede kar edinilebilir.

Bu konuyu görüpte ticaretten anlamayanlar olabilir. 20 TL'lik kart 1 TL'ye düşmüş.

Şansımı videoda deneyeyim. Düşerse her türlü çakarım.

Kanka bu işi çok fazla yaptım ve sana şunu söyleyeyim bir işe giriyorsan satış fiyatına değil alış fiyatına göre bak ve o çoğu kartın alımı fazla yok zaten oradaki çoğu kartın satışı eskiden kalmış oluyor ve satılması çokkkk uzun sürer bilgine.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ya zaten çok yapacağımdan değil. Heveslendim öyle. Belki kartları koleksiyon (level) basmak için kullanırım bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…