Steam GIF üzerine GIF nasıl koyulur?

Kullanacağınız site ezgif vb bir yer ise evet düşüyor. Normalde düşmemesi lazım ama bunu da düşürmeden çevirme yolları vardı. İnternetten araştırarak bakabilirsiniz.
Üstüne bir de 5 mb geçmememiz gerekiyor, sanırsam yapamıcam.

Son düzenleme:
Sorulan soru çok net olmadığı için ben bu şekilde anladım.
Ben de konu sahibinin ne demek istediğini anlamak için defalarca okudum, normal farklı anlamamız. :)

@ildewild işlere hâkim değilsen tek başına bunu yapman pek mümkün değil. Capcut ile falan olacak bir şey değil. Bu işlerle uğraşan kişilere ücretini verip yaptırman daha iyi sonuç verir.

Evet bir de mb limiti var. Oralarda da çevirince bir de mb artıyor. Azaltmak için de kareleri ile oynamanız, kırpanız gerekiyor.
Ben de konu sahibinin ne demek istediğini anlamak için defalarca okudum, normal farklı anlamamız. :)

@ildewild işlere hâkim değilsen tek başına bunu yapman pek mümkün değil. Capcut ile falan olacak bir şey değil. Bu işlerle uğraşan kişilere ücretini verip yaptırman daha iyi sonuç verir.
Gif üzerine gif eklemek istediğimi konunun başında belirttim.

Bu gifin arkaplanını nasıl silebilirim?

Eki Görüntüle 1864291
awdwa.gif

Gif üzerine gif eklemek istediğimi konunun başında belirttim.

Şu ikisini nasıl birleştirebilirim? Alt tarafın karanlık ve piksel olması önemli değil oraya gif gelecek zaten.

Eki Görüntüle 1864291Eki Görüntüle 1864292
Arka planını kaldırmanız lazım gifin. Daha sonra ilki ile birleştirip, piksel uyuşma ayarları, kalite, keskinlik, dolgunluk ayarları yapılmalı. Yapmasını biliyorsanız bunlara dikkat ediniz.

Arka planını kaldırmanız lazım gifin. Daha sonra ilki ile birleştirip, piksel uyuşma ayarları, kalite, keskinlik, dolgunluk ayarları yapılmalı. Yapmasını biliyorsanız bunlara dikkat ediniz.

Tam beceremedim ama hareketsiz arkaplanla yapmaya karar verdim.

Ekran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı