Steam GTA 4 Key Sorunu

ahmetoguz8

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'den dün GTA 4 aldım bugün yükledim. Games for Windows Live kurdum her şeyi yaptım oyun sorunsuz açılıyor. Ben bu oyunu sadece online için almıştım ama bir sorunum var home basıp games for liveden hesabımı açıyorum key giriyorum girince resimdeki gibi hata veriyor ne yapacağım ben ?

2015-12-23_00001.jpg

Arkadaşlar iade talebinde bulundum paramı ne zaman iade ederler yazıklar olsun hiç beklemezdim bunu kesin bana kullanılmış kod verdi steam

Bendede Games for windows live update hatası veriyor kırmızx ile 0x80072751 hatası alıyorum ne kadar çözüm varsa denedim oyunu sildim hatta format bile attım windows değiştim yok olmuyo

7 gün içinde iade ediyorlar. Ayrıca biraz daha araştırın Gt Iv online olayı biraz karışık. Steam dan birilerini bulun ekleyin online oynayanlar anlar. Bende öyle yaptım senin gibi hatalar alıyordum çözüldü.

7 gün içinde iade ediyorlar. Ayrıca biraz daha araştırın Gt Iv online olayı biraz karışık. Steam dan birilerini bulun ekleyin online oynayanlar anlar. Bende öyle yaptım senin gibi hatalar alıyordum çözüldü.
iademi kabul etmişler beklemeye aldılar parayı sağlık olsun ben bida almam zaten gta 4 falan bu bana ders olsun :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı