Steam GTA 5 Social Club hesabı key istiyor

surevans

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam hesabımdaki GTA Online hesabı banlandı, bende unlink yaparak hesabımdan ayırdım. Başka bir GTA sahibi olan Social Club hesabımla bu Steam hesabımda oynamak istiyorum. Benden yeni Key istiyor çünkü eski Key diğer hesapta kullanıldı, bende başka bir Steam hesabı açmak yerine var olan hesabı kullanmak istediğim için yeni bir GTA Steam Key alsam yeni Social Club hesabında aktif etsem kendi Steam hesabımda GTA'yı tekrar oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir Steam hesabı açmanız gerekiyor. Bu işler öyle kolay olsaydı yasaklama alan herkes bu şekilde aynı hesabı kullanmaya devam ederdi.

Hem yeni bir Steam hesabı, hem de yeni bir Social Club hesabı gerekli. Kaldı ki Steam'de sildiğiniz bir oyunu tekrar etkinleştirirseniz, aynı oyun anahtarı ile etkinleştirilir. Bu da yasaklı olan oyunu kaldıramayacağınız anlamına geliyor.

Social Club hesabınızı Steam'den kaldırsanız bile yasaklamanız Steam'de mevcut kalacak. Farklı bir oyun anahtarı etkinleştirmenize izin vermeyecektir.

Son düzenleme:
Yeni bir Steam hesabı açmanız gerekiyor. Bu işler öyle kolay olsaydı yasaklama alan herkes bu şekilde aynı hesabı kullanmaya devam ederdi.

Hem yeni bir Steam hesabı, hem de yeni bir Social Club hesabı gerekli. Kaldı ki Steam'de sildiğiniz bir oyunu tekrar etkinleştirirseniz, aynı oyun anahtarı ile etkinleştirilir. Bu da yasaklı olan oyunu kaldıramayacağınız anlamına geliyor.

Social Club hesabınızı Steam'den kaldırsanız bile yasaklamanız Steam'de mevcut kalacak. Farklı bir oyun anahtarı etkinleştirmenize izin vermeyecektir.

Aslında demek istediğim yeniden satın alacağım o Steam Key'i ile yeni Social Club hesabını etkinleştirip eski Steam hesabımda oynamak istiyorum. Steam hesabımdaki banlı Social Club hesabını unlink yaptım bu arada.

Dediğim gibi, böyle bir şey mümkün değil. Bir kere etkinleştirdikten sonra Steam'de farklı bir anahtar kullanmanıza izin verilmiyor. Sürekli aynı anahtar ile etkinleştiriyorlar.

GTA 6 çıktığında yeni Social Club hesabımla oynayabilir miyim yoksa Steam hesabım komple çöp mü oldu o kadar emek var?

Geri
Yukarı