Steam GTA 5 yedeklemeden oynama

Hacışakirbey

Kilopat
Arkadaşlar, yeni bir Windows 10 kurduğumdan dolayı Steam vb. programları yeniden yüklemek zorunda kaldım. Fakat biliyorsunuz eğer oyunun dosyaları yüklü bile olsa Steam onu görmüyor. Oyunu yedekleyip yeniden yüklemeniz gerekiyor. Maalesef GTA 5'i yedeklemek ve yeniden yüklemek için depolamam ve zamanım yok. Oyunu yedeklemeden nasıl oynayabilirim? Veya Steam'a yeniden nasıl tanıtabilirim?

Denemedim, ancak sizin sorunuz gibi bazı sorulara verilen yanıtlardan hatırladığım kadarıyla, oyunun indirmesini başlattıktan sonra, Steam'i kapatıp, indirme klasörüne dosyaları atarsanız tekrar indirmiyordu.

Arkadaşlar, yeni bir Windows 10 kurduğumdan dolayı Steam vb. programları yeniden yüklemek zorunda kaldım. Fakat biliyorsunuz eğer oyunun dosyaları yüklü bile olsa Steam onu görmüyor. Oyunu yedekleyip yeniden yüklemeniz gerekiyor. Maalesef GTA 5'i yedeklemek ve yeniden yüklemek için depolamam ve zamanım yok. Oyunu yedeklemeden nasıl oynayabilirim? Veya Steam'a yeniden nasıl tanıtabilirim?
Ben anlayamamışım galiba, bilgisayarınızda dosyalar var mı?

O zaman oyun indirmesini başlatın sonra durdurun dosyaları Steam dosya konumunda olması gereken yere atın. Sonra Steam'i kapatın. Tekrardan açınca büyük ihtimal yüklü sayacak. Daha sonrasında Dosya doğrulamanızı yapın. Oyuna girin. Olmuş olması gerekecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda anlattığım olayları yapmış olması gerekiyor. Dediğim gibi yapın buradan da destek alın.

Geri
Yukarı