Steam Guard kaldırma

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Selamlar, bir arkadaşımdan geçen sene parayla Steam hesabı aldım ve Steam Guard aktifti. Şu an Steam Guard'ı kaldırmak istiyorum ve mail adresine kod atıyor ama arkadaşın o mail hesabına artık erişimi yok. Steam'dan çokça oyunlar satın aldım ve eğer çıkış yaparsam hesap gidecek ve kod isteyecek. Kod da alamayacağım için sıkıntılı. Ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar? Kredi kartı bilgilerimle Steam desteğe başvursam bu işlemi sıfırlayabilir miyim?

Ekran Görüntüsü (7).png

Mail adresini almadan hesabı nasıl satın aldınız anlamadım ama arkadaşınızın o mail adresine erişimi geri alması sizin guardı kaldırmanızdan daha sancısız olacaktır. Bence oradan yürüyün ve mail adresini kendi üzerinize alın.

Bu lanet olası hata nedir her şeyi eksiksiz hatasız yapıyorum inatla hata veriyor Captcha doğrulaması bile yok orada.
IMG_20200624_174715.jpg

Bu lanet olası hata nedir her şeyi eksiksiz hatasız yapıyorum inatla hata veriyor Captcha doğrulaması bile yok orada.
IMG_20200624_174715.jpg
Bunu hallettim başarıyla iletildi sorduğu soruların hepsine eksiksiz ve doğru cevap verdim sizce e-posta adresimi değiştirebilirler mi? Ve geri dönüşleri yapıyorlar mı ilgileniyorlar mı yani @Nilva @Princess Azula

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı