Steam Guard Kodu Gelmiyor

Steam Mobil Guard aktif ise Steam Guard yazan sayfada kodunuzun gözükmesi gerekiyordu.
Yani aktif mi bilmiyorum hala 1 senedir neredeyse girmiyorum ama aktiflestirdiğimi biliyorum zamanında
Yani bir de guard kofu mu bilmiyorum sadece giriş yapınca "bana bu tarayıcıdan ilk kez giriyorsun belki de bir süredir böyle" yazısını çıkarıp e postana kod gönderdik gir diyor. Ama e postana baktığımda öyle bir kod göremiyorum
Yani bir de guard kofu mu bilmiyorum sadece giriş yapınca "bana bu tarayıcıdan ilk kez giriyorsun belki de bir süredir böyle" yazısını çıkarıp e postana kod gönderdik gir diyor. Ama e postana baktığımda öyle bir kod göremiyorum

Yani aktif mi bilmiyorum hala 1 senedir neredeyse girmiyorum ama aktiflestirdiğimi biliyorum zamanında
Eğer Steam Guard Mobil aktifse bu yazı çıkar:
Aktifse Steam'i telefonunuza indirin.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-11_002331.png
    resim_2021-01-11_002331.png
    118,8 KB · Görüntüleme: 93
Eğer Steam Guard Mobil aktifse bu yazı çıkar:
Aktifse Steam'i
Şöyle bir yazı çıkıyor steamdestek 'ten kodu aldınız mı sonrasında da diyor ki kodu girdikten sonra steam guadbu cihazı eşleşen cihazlar arasına alacaktır
Bunlar karşılaştığım sorunlar

Dosya Ekleri

• 20210111_003847.jpg
    20210111_003847.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 38
  • 20210111_003747.jpg
    20210111_003747.jpg
    129,6 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Denedim efendim o zaman da e postanı doğrulaması istiyor. Doğrulama sırasında da kod istiyor ve o kodu geliyor. Doğrulandıktan sonra tekrar girişe tıklıyorum bu sefer yine o kodu göndermiyor. En sonunda destege mail attim ama henüz bir geri dönüş yok

Az önce birşey denedim ve gelmeyen mesaj geldi. Belki sizde de işe yarar. @Nikotin adlı kullanıcının bıraktığı mesajı buraya bırakıyorum.
''Bazı Android telefonlar, koruyucu bağlayıcı doğrulama SMS kodunu alamaz. SMS kodunu almanın ve valve korumasını başarılı bir şekilde bağlamanın bir yolu var. Yöntem aşağıdaki gibidir: Mobil Steam sol menü çubuğunda "sen ve arkadaşların" ı seçin "Profil" e tıklayın "Profili Düzenle" ye tıklayın Hiçbir şeyi değiştirmeden aşağıya doğru inin ve "kaydet" i seçin Kaydettikten sonra, gene sol sekmeden steam guarda geri dönün. Artık Cep telefonu SMS kodunuz başarıyla alınacak ve Mobil steam guard korumanız başarıyla çalıştırılacaktır.''

Geri
Yukarı