Steam hediye alınamıyor

arda bulut

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir arkadaşıma hediye CS:GO Prime almak istiyorum fakat alamıyorum. Önce bu konu tekrar açılmış Steam destekten halledebilirsin demişler. Steam destekten CS:GO'ya basıyorum, satın alma işlemine basıyorum, sayfayı yeniliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bir arkadaşıma hediye CS:GO Prime almak istiyorum fakat alamıyorum. Önce bu konu tekrar açılmış Steam destekten halledebilirsin demişler. Steam destekten CS:GO'ya basıyorum, satın alma işlemine basıyorum, sayfayı yeniliyor.
Şu sıralar Steamde bir sıkıntı var diye biliyorum eğer çok acelesi yoksa birkaç gün sonra deneyin veya Steam'i yönetici olarak başlatmayı deneyin.

Genelde indirim zamanları veya indirimden sonraki zamanlarda Steam yoğun kullanıldığından ve arayüz, tüm uygulamaların, fırsatların değişiminden kaynaklı olarak hatalarla, çökmelerle karşılaşılabiliyor. Biraz daha bekleyin ve tekrar deneyin. Olmazsa Steam Destek ile iletişime geçebilir ya da internet kaynaklı ise modeminizi kapatıp tekrar açarak deneyebilirsiniz.

Yoğunluk bittikten sonra deneyin, yine hediye yollayamazsanız aşağıdaki yönteme başvurun.

İlk önce Yardım>Steam Destek'e gelin.
1609920675915.png

Bu sayfadan Satın Alımlar'a bas.
1609921215475.png

Daha sonra Steam mağazasındaki satın alma işlemini tamamlayamıyorum'a basın.
1609921348034.png

Sizde burada CS:GO olacaktır. CS:GO'ya tıklayarak bir sonraki sayfaya geçin

1609921045561.png

Buradan Bu satın alımı tamamlayabilmek için yardıma ihtiyacım var'a basın.
1609920914706.png

Sorununuzu bu sayfaya yazın.
1609920972501.png

Son düzenleme:
Yoğunluk bittikten sonra deneyin, yine hediye yollayamazsanız aşağıdaki yönteme başvurun.

İlk önce yardım>Steam Destek'e gelin.

Bu sayfadan satın alımlar'a bas.

Daha sonra Steam mağazasındaki satın alma işlemini tamamlayamıyorum'a basın.

Sizde burada CS:GO olacaktır. CS:GO'ya tıklayarak bir sonraki sayfaya geçin.

Buradan bu satın alımı tamamlayabilmek için yardıma ihtiyacım Var'a basın.

Sorununuzu bu sayfaya yazın.

Teşekkür ederim yaptım diğer arkadaşların da dediği gibi bekleyeceğim biraz Rus'lar yüzünden ban yemekten bıktığım için 2. hesap açma istedim.

Geri
Yukarı