Steam hediye geçmişi

1614512483694.png

1614512499248.png

1614512536478.png

Hocam bu kısımda benim bildiğim "X" kullanıcısı tarafından şu hediye alındı tarzında bir geçmiş olması gerekiyor. Orada gözükmüyor mu?

Steam arayüz üzerinden sağ üst kısımda bulunan hesap bakiyesi ve kullanıcı adınıza tıklayın ardından Hesap Detayları. Mağaza ve Satın Alım Geçmişi başlığı altında sağ tarafta Satın alma geçmişini görüntüle yazıyor. Orda görünür diye tahmin ediyorum.

Satın alma geçmişinde veya hediye gelen kişinin e-postasında gözüküyor.

Konuda gelen hediyeden bahsedilmiş, neredeyse herkes giden hediyeyi anlatmış.
Bildirimlerde gözüküyorsa oradan olabilir. Maile gelende yazar.
Envanterde sağ üstten takas geçmişinde birinin bana zamanında Don't Starve Together hediye ettiğini görebiliyorum ama takas olarak gözüküyor. Envanter geçmişinde de Don't Starve Together'da olduğu gibi eşya olarak gelenler gözüküyor, hatta orada zamanında gönderilen Payday The Heist bile var.

Bildirim çalışmıyorsa tek yol mail gibi. İnternette birkaç yerde sorulmuş ve mail dışında cevap göremedim ben.

Eki Görüntüle 899754

Eki Görüntüle 899755

Eki Görüntüle 899757

Hocam bu kısımda benim bildiğim "X" kullanıcısı tarafından şu hediye alındı tarzında bir geçmiş olması gerekiyor. Orada gözükmüyor mu?

Hayır yok maalesef. Buradan gözükmüyor. Ama yine de teşekkür ederim. :)

Steam arayüz üzerinden sağ üst kısımda bulunan hesap bakiyesi ve kullanıcı adınıza tıklayın ardından Hesap Detayları. Mağaza ve Satın Alım Geçmişi başlığı altında sağ tarafta Satın alma geçmişini görüntüle yazıyor. Orada görünür diye tahmin ediyorum.

Hayır gözükmüyor maalesef. Teşekkür ederim yine de :)

Mailinde kimden geldiği ve gönderirken yazdığı not gözükür.

Teşekkür ederim, heyecandan aklıma gelmedi. Çok sağ olun. :)

Hayır gözükmüyor. Orada kendi satın aldığı oyunlar gözüküyor. Gene de teşekkür ederim. :)

Evet. E-posta'ya bakmak aklıma gelmedi. Teşekkür ederim. :)
Konuda gelen hediyeden bahsedilmiş, neredeyse herkes giden hediyeyi anlatmış.
Bildirimlerde gözüküyorsa oradan olabilir. Maile gelende yazar.
Envanterde sağ üstten takas geçmişinde birinin bana zamanında Don't Starve Together hediye ettiğini görebiliyorum ama takas olarak gözüküyor. Envanter geçmişinde de Don't Starve Together'da olduğu gibi eşya olarak gelenler gözüküyor, hatta orada zamanında gönderilen Payday The Heist bile var.

Bildirim çalışmıyorsa tek yol mail gibi. İnternette birkaç yerde sorulmuş ve mail dışında cevap göremedim ben.
Evet Mail hesabında gözüküyor. Teşekkür ederim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı