Steam hesabı çalındı

CRAFTYARD43

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam hesabıma girdiğimde telefon ve e-posta değiştirilmişti. Hesabımını nasıl kurtatarabilirim?

Steam desteğe başvurun yardımcı olurlar.

Başvurdum fakat e-posta doğrulama kodu gönderiyor ama e-posta benim olmadığı için kodu göremiyorum.

Steam destek ile iletişime geçerek; hesaba girerken kullandıgınız kullanıcı adınızı, hesapta aldıgınız oyunlar makbuzu, hesapta kullandıgınız banka ya da kredi kartlarının son 4 hanesi, hesaba baglı telefon nuamaranız, hesapla ilişkin olan e-posta adresiniz, eğer Steam dışı oyun aldıysanız bulabilirseniz o oyunun Key'ini yazıp gönderin.

Başvurdum fakat e-posta doğrulama kodu gönderiyor ama e-posta benim olmadığı için kodu göremiyorum.

İletişim e-posta adresine farklı bir e-posta girin.

Desteğe başka bir mail adresiyle hesaba girdiğiniz doğum tarihi ve kullandığınız kredi kartını soracaklardır sizde bunları cevaplayın varsa kullandığınız key onları atın.

Hesabın sana ait olduğunu kanıtlamak için hakkında bildiklerini yaz. Kayıtlı kart numaran, bakiyen, satın alma geçmişin vb. her şey işe yaratabiliyor. Hesabı geri aldıktan sonra da Steam Guard kullan.

Desteğe başka bir mail adresiyle hesaba girdiğiniz doğum tarihi ve kullandığınız kredi kartını soracaklardır sizde bunları cevaplayın varsa kullandığınız key onları atın.

Tamamdır şu anda yazdım geri dönüş bekliyorum.

Steam hesabını hangi tarihte actigini hatirlayabiliyorsan onu da eklemeni oneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…