Çözüldü Steam hesabı kilitlendi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burn_186

Femtopat
Daha fazla  
Kısa ve öz şekilde, hesabımdaki Steam Guard doğrulamasını başka cihaza çekerken hesabım kilitlendi. Hem bilgisayarda hem telefondan giriş yapamıyorum Steam'e ticket attım daha cevap gelmedi yardımınıza ihtiyacım var.

Düzenleme: SMS gelmiyor ve Steam'den bildirimde gelmiyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Kısa ve öz şekilde, hesabımdaki Steam Guard doğrulamasını başka cihaza çekerken hesabım kilitlendi. Hem bilgisayarda hem telefondan giriş yapamıyorum Steam'e ticket attım daha cevap gelmedi yardımınıza ihtiyacım var.

Steam Guard'a artık erişimim yok deyin.
Ticket'a yakında cevap verilir, bot değil insan var bildiğiniz üzere. Doğru ve düzgün açıklarsanız yardım ederler.

Şifremi unuttum deyin.

Keşke olsa onlarca defa denedim e-postadan Steam Guard'a erişemiyorum a kadar hepsini denedim ya CAPTCHA doğrulanmıyor (kesinlikle doğru yaptığım halde) ya da SMS gelmiyor telefona.

Ticket'a yakında cevap verilir, bot değil insan var bildiğiniz üzere. Doğru ve düzgün açıklarsanız yardım ederler.

Umarım. Bunun tek ticket de çözüleceğine inanmıyorum ama olsun yeter ki 100 ticket sürsün ama açılsın.

1701092707822.png

Emre sana kurban olayım :)
Çözüldü arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı