Steam hesabı nasıl başka Gmail'e aktarılır?

Yer
Xen
Daha fazla  
Meslek
Headcrab
Evet az önce bir konu açmıştım maalesef çözüm olmadı. Ben de hesabı kapatmaya karar verdim o yüzden başka hesaba geçiyorum sorum şu:
Nasıl Steam hesabı başka Gmail'e aktarılır?

Steam hesabıma bağlı e-posta adresini nasıl değiştirebilirim?

Steam'de e-posta adresinizi değiştirmek oldukça basit bir işlemdir:
  1. Steam istemcisinde, sol üstteki Steam menüsünden Ayarları seçin (Mac istemcisi için "Tercihler"). Hesap sekmesinden, "İletişim e-posta adresini değiştir…" seçeneğini seçin.
  2. Yeni e-posta adresinizle birlikte Steam hesap parolanızı girin ve İleri butonuna tıklayın.
  3. Steam Destek size yeni e-posta adresinizi doğrulamanız için yeni e-posta adresinize hemen bir bağlantı gönderecek. E-postanızı kontrol ederken Steam bildirim kutusunu kapatmayın. Eğer e-posta almazsanız, lütfen başka bir e-posta sağlayıcısı ile farklı bir e-posta adresi deneyin.
  4. Başarılı!
    sayfasını gördükten sonra Steam'e dönün. Steam'deki bildirim kutusu e-posta değişikliğini onaylayacaktır. Lütfen işlemi tamamlamak için
    Bitir
    'e tıklayın.
Kaynak; Bir Steam Hesabının İletişim E-posta Adresini Değiştirmek

Dipnot: Mevcut hesabınızda ki oyunları yeni hesabınızda da aile paylaşımını açarak indirebilir, DLC'ler dahil tüm oyunları kütüphanenizde ortak olarak görebilir, kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı