Steam hesabı nerede satılabilir?

Ynka

Hectopat
Arkadaşlar hesabımı satmayı düşünüyorum ama Türkiye'de böyle hesaplara ayıracak paraları olan insanların olduğunu sanmıyorum. Yani kısaca satılcagını sanmıyorum. O yüzden böyle yabancı sitelerde satış yapmayı düşünüyorum. Bildiğiniz siteler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hesabımı satmayı düşünüyorum ama Türkiye'de böyle hesaplara ayıracak paraları olan insanların olduğunu sanmıyorum. Yani kısaca satılcagını sanmıyorum. O yüzden böyle yabancı sitelerde satış yapmayı düşünüyorum. Bildiğiniz siteler var mı?
Hocam çeviremezsiniz parayı oradan. Ancak türkiye de alabilecek bir sürü insanlar var 1k tl'ye steam hesabı sattım.

Eğer Avrupa'da veya İngiltere'de tanıdığın varsa onun eBay hesabı ile satabilirsin.
(Bizde PayPal yok o yüzden biz hesap açsak da satamıyoruz.)

Neden eBay dediğimi de söyleyeyim, Türkiye de 800 TL'ye kimse hesap almaz ama orada 80 sterline alabilirler.

Bende satıyorum artık oynamıyorum parayada ihtiyacım olmadığı için 35'e satıyorum içinde Witcher serisi var (60 TL'ye aldım) gmod(18 TL'ye aldım) CS:GO (paralıyken almıştım hiç ranked girmedim) alıcısı illaki çıkar ama nerede satarım bilmiyorum.

Bende satıyorum artık oynamıyorum parayada ihtiyacım olmadığı için 35'e satıyorum içinde Witcher serisi var (60 TL'ye aldım) gmod(18 TL'ye aldım) CS:GO (paralıyken almıştım hiç ranked girmedim) alıcısı illaki çıkar ama nerede satarım bilmiyorum.

Hocam hala satmayı düşünüyor musunuz hesabı.

Yeni konular

Geri
Yukarı