Steam hesabım güvenlik nedeniyle kilitlendi ne yapabilirim?

muhlis94

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben CS:GO oyuncusuyum. Envarterlerimden birkaçının çalındığını fark ettim ve destek ekibi bir mail yolladı. Hesabınızı kilitliyoruz tarzında ve onayladım hesap kilitlendi. Tekrar hesabı açabilmeniz için bize ulaşın diyorlar. Ben yazıyorum adamlara 3 4 gün oldu hala çıt yok ne yapabilirim? Hesabı tekrar nasıl aktif edebilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim çok mağdurum. :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Şifremi daha bugün bir arkadaşa verdim o da takip etsin diye. Ben bilgisayar başında olamıyorum. Yalnız eksik bilgi verdim kusura bakmayın. Olay tam olarak şöyle oldu ; Adamın biri link attı "Şu bıçak ile bir şeyi değişmek ister misin ?" diye. Bende balıklama atladım linke tıkladım trojan attı bilgisayara. Oradan götürdü profesyonelce sonra kilitlemeniz gerekiyor mesajı geldi onayladım ve kilitlendi. Şimdi ise destek ekibi ile irtibata geçin diyorlar. 3-4 gündür ulaşamıyorum destek ekibine :(

Steam'den önce sen ilk önce arkadaşınla iletişime geç. Çünkü farklı bir ip adresi ile steam hesabına girdiği için steam kilitlenmiş.

Steam'e girebiliyorum şifremi girip fakat online olamıyorum. Oyunun ana sayfasına girebiliyorum fakat serverlara bağlanamıyorum. Kilit tam bu şekilde.

Bende de var aynı sorun. Steam destek ekibi ile iletişime geçin diyor. Cd key hesap e-postası giriş adım gibi gerekli her şeyi doldurdum ama 2 gün oldu cevap gelmedi. Hem İngilizce hemde Türkçe gönderdim. Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım etsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı