Steam hesabım ne kadar?

Hesabı eğer mainlemek için alıyorsan büyük enayilik. Ha bir de utanmadan skin oyun moyun al o hesaba tam olsun. Sırf bundan ne para kırıyorlardır ha benim de ilgimi çekmiyor değil.

Para etmez nedenine gelince;
1.Steam hesaplarının ticareti yasak. Tespiti halinde kapatılır.
2.Steam hesaplarını sattıktan sonra, satan kişi desteğe ulaştığı anda geri alabilir.
3.Hadi adam geri almadı diyelim, hesaba çalıntı kart ile alınmış bir oyun eklenmişse vs. alan kişinin de başı belaya girer.

Hesabı eğer mainlemek için alıyorsan büyük enayilik. Ha bir de utanmadan skin oyun moyun al o hesaba tam olsun. Sırf bundan ne para kırıyorlardır ha benim de ilgimi çekmiyor değil.
Aslında satıcıyada bağlı. Çok eski (4-5 sene önce) epic games hesabımı satmıştım 200 civarına ama hiç geri almak için uğraşmadım.

Hocam CS kısmından çok anlamıyorum lakin Steam hesabınıza şöyle bir baktığımda para edecek tek gözüme takılan CS ve Bannerlord. Diğer oyunlar için kimse hesap satın alma riskine girmez, aklınızda eğer 300-400 üstü bir fiyat varsa bence hiç bu işlere girmeyin derim.
(Hesap satıp almış biri olarak söylüyorum bunu)

Tamam hocam sağ olun.

Mevzu piyasa mı sizce? Steam'de hesap satışının yasak olduğunu bilmiyor musunuz? İsterse 20 tane madalyası 50 tane bıçağı olsun ilk sahibin desteğe 1 mesaj atıp istediği zaman hesabı geri alabiliceğini bile bile kim para verip hesap alır?

Sadece merak etmiştim ne kadar olabilir diye.

Arkadaşlar niyetim satmak değil sadece ne kadar edeceği hakkında bilgi sahibi olmak istedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı