Steam hesabıma her gece giriş yapılıyor

tunahantc

Femtopat
Daha fazla  
Telefonunuza Steam'i indirin ve Steam Guard korumasını başlatın. Bir daha hesabınıza giriş yapamayacaklardır.
Benim Steam CS:GO hesabıma her gece birisi girip maç atıyor. Şifre degiştirdim, 3-4 defa Guard koydum. Ona ragmen giriyor. Guard kodu mesajı falan da gelmiyor girerken.

Şifre değiştirir değiştirmez bütün giriş yapılmış yerlerden çıkartma tuşuna basmayı deneyebilirsiniz. Tabii varsa.

Benim Steam CS:GO hesabıma her gece birisi girip maç atıyor. Şifre degiştirdim, 3-4 defa Guard koydum. Ona ragmen giriyor. Guard kodu mesajı falan da gelmiyor girerken.
E postanı değiştir. O kişi e postandaki mesajları siliyor. Ayrıca Steam desteğe kullanıcı adı değiştirme talebinde bulun. Telefonun varsa telefon doğrulamasını etkinkeştir. Yoksa emulatör ile yap.

2FA etkinleştir, e-postanı ve şifreni değiştir, tüm hesaplardan çıkış yapmak gibi bir seçenek varsa uygula. Steam Destek'e bilet gönder ve durumu açıkla.

Aşama 1

Aşama 2

Aşama 3
Bunları uygularsanız giriş sağlayamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…