Steam "Hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir"

507320

Decapat
200 liralık cüzdan kodu aldım oyun için. 30 dakika geçti, böyle bir uyarı aldım. Hesabım kilitlendi. Oturup ağlayacağım. Şimdi ne yapacağım? ( kartlarımın limiti dolfugu için hepsini teker teker denemiştim ondan mı oldu acaba ? )

Son düzenleme:
Nereden almıştın cüzdan kodunu?

Bu konuda yapabileceğin tek şey Steam Support'a yazmak. Elinden başka bir şey gelmez.

200 Liralık kodu 200 liranın altında bir fiyata, güvenilir olmayan bir yerden aldıysan aldığın kod muhtemelen çalıntı bir kredi kartıyla alındığı için hesabın uyarı aldı.

Birkaç kişinin daha başına gelmişti bu olay ve sorun yine büyük ihtimalle çalıntı kredi kartı ile alınmış bir steam cüzdan kodunu kullandınız.

200 Liralık kodu 200 liranın altında bir fiyata, güvenilir olmayan bir yerden aldıysan aldığın kod muhtemelen çalıntı bir kredi kartıyla alındığı için hesabın uyarı aldı.
hayır güvenilir bir yerden aldım
Birkaç kişinin daha başına gelmişti bu olay ve sorun yine büyük ihtimalle çalıntı kredi kartı ile alınmış bir steam cüzdan kodunu kullandınız.
kendi kredi kartımla aldım nası çalinti olabilir

Steam destekle iletişime geçin, kartın size ait olduğunu kanıtlayınca hesabınızdan uyarı kalkar.

Şu saatten sonra beklemekten başka yapabileceğiniz birşey yok maalesef. Steam Destek ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz ancak onlarda aynı şeyi söyleyeceklerdir muhtemelen.

Steam destek ile iletişime geç ama arka arkaya kod denediysen olabilir ama gene de Steam destek ile iletişime geç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…