Steam hesabına sürekli arkadaşlık isteği geliyor

OttoSlayer

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam üzerinden çok fazla yabancı Türk fark etmeden sürekli arkadaşlık isteği alıyorum. Bunun ana sebebi ne olabilir?
CS envanterini satıp boşaltmıştım takas ile alakalı olabileceğini düşünmüyorum bu istekler artık can sıkmaya başladı benim mi görmediğim gözden kaçırdığım bir şey mi var yoksa rastgelemi ekliyorlar.
Hesabım bu. https://steamcommunity.com/profiles/76561198830347698/

Bunun sebebi dolandırıcılık. Bilmeyen adamın itemlerini kaldırıyorlar ya da reklam için kutu sitesi paylaşıyorlar.

Merhaba. Steam üzerinden çok fazla yabancı Türk fark etmeden sürekli arkadaşlık isteği alıyorum. Bunun ana sebebi ne olabilir?
CS envanterini satıp boşaltmıştım takas ile alakalı olabileceğini düşünmüyorum bu istekler artık can sıkmaya başladı benim mi görmediğim gözden kaçırdığım bir şey mi var yoksa rastgelemi ekliyorlar.
Hesabım bu. https://steamcommunity.com/profiles/76561198830347698/
Çok pahalı şeyler sattıysanız steam pazar geçmişinden sizin nickinizi görüp arkadaş ekleyip chatten sizi dolandırmaya çalışan kişiler oluyor genellikle. Reddedin veya kalsın öyle.

@OttoSlayer O zaman rastgele kişiler değillerse oynadığınız oyunlarda oynayışınızı beğendikleri için ekliyor olabilirler. Bana gelen istekler hep mesaj atıp, trade linki attığı için ben hep bu şekilde düşünüyorum.

@OttoSlayer o zaman rastgele kişiler değillerse oynadığınız oyunlarda oynayışınızı beğendikleri için ekliyor olabilirler. Bana gelen istekler hep mesaj atıp, trade linki attığı için ben hep bu şekilde düşünüyorum.

Single Player oyunlar oynuyorum Online oyun oynamıyorum ki Online oyunları bıraktım GTA Online RDR2 Online bile oynamıyorum.

Arkadaşlık isteklerini eklenmeden engellemek için o arkadaş ekle butonu komple kaldırılmıyor mu ayarlardan?

@SeyitEkrem Pazar geçmişini nasıl görecekler ki? Sadece pazardan ne aldıysa veya sattıysa pazarda alım-satım yaptığı kişilerin görmesi lazım değil mi? Başka siteleri bilmem ama Steam pazarda böyle değil mi?

Son düzenleme:
Arkadaşlık isteklerini eklenmeden engellemek için o arkadaş ekle butonu komple kaldırılmıyor mu ayarlardan?

@SeyitEkrem Pazar geçmişini nasıl görecekler ki? Sadece pazardan ne aldıysa veya sattıysa pazarda alım-satım yaptığı kişilerin görmesi lazım değil mi? Başka siteleri bilmem ama Steam pazarda böyle değil mi?
1712945223907.png

Buradan veya pazar listelemelerinden bakmış olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı