Steam hesabına ve E-Posta Adresine Ulaşılamıyor

Mete Doru

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Steam hesabıma uzun süre giriş yapmamıştım aynı şekilde e posta adresime de. Yaşadığım sorun ise şu şekilde: Steam hesabıma girerken Steam guard kodu istiyor. Bunun için e posta adresimden Steam guard kodunu almam gerek, fakat e posta adresime girerken güvenliğiniz için doğrulamamız gerek diyor. Doğrula diyorum telefon numarası istiyor fakat telefon numaram eski kullandığım numaram. Erişim sağlayamıyorum. Güvenlik sorusu soruyor giriyorum yeteri kadar bilgi vermediniz diyor. Ya da ulaşamadık diyor. Telefonumda Steam hesabım açık ama PC'den bağlanamıyorum. Bilen varsa yardımcı olur mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Steam hesabıma uzun süre giriş yapmamıştım aynı şekilde e posta adresime de. Yaşadığım sorun ise şu şekilde: Steam hesabıma girerken Steam guard kodu istiyor. Bunun için e posta adresimden Steam guard kodunu almam gerek, fakat e posta adresime girerken güvenliğiniz için doğrulamamız gerek diyor. Doğrula diyorum telefon numarası istiyor fakat telefon numaram eski kullandığım numaram. Erişim sağlayamıyorum. Güvenlik sorusu soruyor giriyorum yeteri kadar bilgi vermediniz diyor. Ya da ulaşamadık diyor. Telefonumda Steam hesabım açık ama PC'den bağlanamıyorum. Bilen varsa yardımcı olur mu? Teşekkürler.
Telefonunuzda Steam guard yok mu? Uygulamada.
Yani eğer hesaba erişiminiz varsa ve Steam guard uygulamada aktif ise işiniz kolay. Ama değil ise izlemeniz gereken adımlar;
Önce Steam hesabınıza bağlı mail hesabını değiştirin.
Daha sonra Steam hesabınıza yeni telefon numarasını ekleyin.
En son olarak Steam guard'ı yeni telefon numaranız ile etkinleştirin.
Ha Steam Guard eski telefonunuzda kaldıysa ayrıca telefon numaranız değiştiyse ve bağlı mail hesabını unuttuysanız sizden ilk CD-KEY ile aldığınız oyunun anahtarını ister. Veya bunun gibi uç şeyler ve bilmiyorsanız zaten hesaba veda edin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı