Steam hesabının ederini hesaplama

Linkteki hesabım ne kadar eder? Artık oyunlar sıkmaya başladı. Neredeyse hiç giremediğimden satmayı düşünüyorum hesabımı.

Hesapta fazla oyun olduğu için, hatrı sayılır oyunları bir listeye ekledi böyle. Sizce ne kadar fiyata satabilirim hesabı? CS:GO ücretsiz olan sürüm değil bu arada.
Steam hesabı fiyat belirleyen bir site vardı, bir ara oraya baktığımda 600-650 TL gibi bir fiyat gösteriyordu. Fakat bu hesap o kadar etmez bence, bilmiyorum.

hesabın gayet güzel ver düzgün bir hesap elle tutulur olarak rainbow ve mafia 2 definitive edition var bunun steamda değeri 200tl eski mafiacılar bunlara rabet gösteriyor ama 200tl para vermekten çekiniyolar senin hesabını ortalama 150tl den satılma potansiyeli var

Linkteki hesabım ne kadar eder? Artık oyunlar sıkmaya başladı. Neredeyse hiç giremediğimden satmayı düşünüyorum hesabımı.

Hesapta fazla oyun olduğu için, hatrı sayılır oyunları bir listeye ekledi böyle. Sizce ne kadar fiyata satabilirim hesabı? CS:GO ücretsiz olan sürüm değil bu arada.
Steam hesabı fiyat belirleyen bir site vardı, bir ara oraya baktığımda 600-650 TL gibi bir fiyat gösteriyordu. Fakat bu hesap o kadar etmez bence, bilmiyorum.
Sende 140 oyun var benim hesapta 85 tane var ama bugünün fiyatlarıyla oyunlar 2271tl gösteriyor çok fazla dandik oyun var sende fazla oyun olması bir şey değiştirmiyor

@Umut Wolff. Ahahahahahaha, ne kadar komik değil mi? Sat bakalım kim alıyor 900 liraya, görelim bakalım. Bilgisizce konuşmak yerine git de oyunların indirimdeki fiyatlarını baz alarak fiyat çıkart, ayrıca bedava dağıtılanları da hesaba ekleme. 900 liraymış. O halde benim hesabım 10.000 TL: Steam Community :: Mæstro

Nefret ediyorum şöyle kendini bir şey sananlardan.

100-120 tlmi :DDDDDDDD ne güldürdün beni be kardeş 900 e satıyorum ben 47 levellik hesabı level zaten adamın 250-300 tl :DW:AS

kardeşim biliyomusun bilmem ama 1-2 yıl önce lv basma etkinliği geldi o sırada steamda 50-100 tl harcayan ben hesabımı 12 lv den 48 e bastım sen o level 300tl diyosan benim hesabım oyunlarla 20keeee bos yapma. 900 tl ye sattığın hesabınıda buraya at biraz gülelim
100-120 tlmi :DDDDDDDD ne güldürdün beni be kardeş 900 e satıyorum ben 47 levellik hesabı level zaten adamın 250-300 tl :DW:AS

ve sen neye gülüyon kardeş hesap bes belli full ücretsiz oyun 100tl sat diğince neye gülünüyomuşsun anlatta bizde gülek

Yeni konular

Geri
Yukarı