Steam hesabının hangi Rockstar hesabına bağlı olduğu nasıl anlaşılır?

regillon

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Steam'den RDR2 alıp indirip bitirdim, sildim ve şimdi tekrar başlamak için yine indirdim fakat oyunu çalıştırdığımda Rockstar hesabımı girmemi istiyor. Ben de hangi hesap olduğunu bilmiyorum. Kullandığım ana e-mail ile girmeyi denedim ama RDR 2 o hesabımda yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Steam desteğe mi sordunuz. Bende uzun süredir GTA 5 oynamıyordum. Yükleyim dedim ve Rockstar hesabımı girmemi istedi ve açamadım oyunu. Bu durumda ne yapmam lazım adım adım anlatır mısınız?

Senin sorun tam olarak ne hocam? Ben yine de hatırladığımı anlatayım. Rockstar Games desteğe sordum. Türkçe çalışan var mı dedim yok dedi İngilizce devam edeceğiz dedi. Sen yine de sor belki denk gelir. GTA 5 oynayacaktım ama Rockstar Games'e hangi mail hesabım bağlı olduğu bilmiyorum o yüzden oynayamadım dedim. Kütüphanemden GTA 5'in CD kodu vs ile birlikte birkaç fotoğraf istedi doğrulamak için falan herhalde. Birkaç soru sordu sonra acaba blabla****@gmail.com hesabı olabilir mi boşluğu doldurarak onaylar mısın dedi. blabla123 sanırım dedim. Sonrasını hatırlamıyorum, sanırım hangi mailin Rockstar'a bağlı olduğunu hatırlaman lazım.

Senin sorun tam olarak ne hocam? Ben yine de hatırladığımı anlatayım. Rockstar Games desteğe sordum. Türkçe çalışan var mı dedim yok dedi İngilizce devam edeceğiz dedi. Sen yine de sor belki denk gelir. GTA 5 oynayacaktım ama Rockstar Games'e hangi mail hesabım bağlı olduğu bilmiyorum o yüzden oynayamadım dedim. Kütüphanemden GTA 5'in CD kodu vs ile birlikte birkaç fotoğraf istedi doğrulamak için falan herhalde. Birkaç soru sordu sonra acaba blabla****@gmail.com hesabı olabilir mi boşluğu doldurarak onaylar mısın dedi. blabla123 sanırım dedim. Sonrasını hatırlamıyorum, sanırım hangi mailin Rockstar'a bağlı olduğunu hatırlaman lazım.
hocam desteğe mail attım. bende gta ya giremiyorum. rockstar hesabımı soruyor sürekli. ilişkilendirilmiş hesapla giriş yap diyip duruyor. bende gece rockstara mail attım ingilizce olarak. umarım sizdeki gibi benimkide çözülür.

Geri
Yukarı