Steam hesap değeri nedir?

pispushy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, eski Steam hesabımı kullanmadığım için satmak istiyorum. Birkaç ay sonra 12 yıl rozeti gelecek CS de ise 10 yıllık rozet var bulunan oyunlar ekte az oyun var 17 level herhangi bir VAC ban yok değeri nedir acaba? Bakılan bir sitede 54 dolar ama today prices kısmında 110 dolar yazıyor.

WhatsApp Image 2023-12-16 at 12.17.13.jpeg

WhatsApp Image 2023-12-16 at 12.17.14.jpeg

WhatsApp Image 2023-12-16 at 12.17.15 (1).jpeg

WhatsApp Image 2023-12-16 at 12.17.15.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kim alıyor onları :D

Bir bilgim yok ben zaten piyasayı bilmediğimden konu açtım ve ariyetten 12 yıllık Steam bagdei yüzünden acaba ederi var mı diye.

Hesapta skin dahi yok, sadece rozet rozet. CS Prime sahibi bir hesabı 200 TL'ye bulabiliyormuşsun Allah'ım ya :D.

Dostum piyasa hakkında hiçbir fikrim yok bilmediğimden soruyorum zaten sadece gözlemimi söyledim ben.

Bir bilgim yok ben zaten piyasayı bilmediğimden konu açtım ve ariyetten 12 yıllık Steam bagdei yüzünden acaba ederi var mı diye.

50 TL eder diyoruz bize meydan okuyorsun, CS Prime sahibi bir hesabı ufak bir araştırmayla 20 TL'ye almak dahi mümkün. 200-300 TL biçiyorlarmış da neymiş de.

50 TL eder diyoruz bize meydan okuyorsun, CS Prime sahibi bir hesabı ufak bir araştırmayla 20 TL'ye almak dahi mümkün. 200-300 TL biçiyorlarmış da neymiş de.

Meydan okumadım dediğim gibi gözlemleyip gruplarda gördüğüm şeyi söyledim sadece dostum. Bilmediğimdende konu açmak istedim.

Steam hesaplarının ne yazik ki hiç bir değeri yok. Belki sadece prime sahibisin diye 150 Tl gibi bir fiyata birine okutabilirsin ama satman uzun sürer. 150Tl olmasını da madalyaların sağlar.

300 kez yazdığım için artık kopyalayıp koyacağım.
Steam hesabı alanlar genelde hile yapıp oyundan ban yiyen kesim oluyor, tekrar hesap alıp hileye devam ediyorlar. Ayrıca satış yasak onu geçtim satılan hesabın geri alınabilmesi çok kolay. Steam hesabını Max 200'e satarsın, tabii alıcı bulursan. Oyun oynamak için Steam hesabı alan yok. :)
Adamın istediği 3 oyun var belki hesapta, diğerlerini istemiyor, bunun için hesap alıp hem tespitinde hesabın kapanması hem kolayca geri alınmasını göze almaz kimse.

Yeni konular

Geri
Yukarı