Steam hesap kısıtlaması(Sınırlandırması)

veresT

Hectopat
Daha fazla  
Steamda topluluk pazarına ulaşamıyorum hesabınız kısıtlı diyor nasıl çözeceğim lütfen yardım edin.

L1ndWJ.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
En az 5TL steam bakiyesi yükleme yapın 15TL garanti olur, yüklemeyi yaptığınız tarihten itibaren 30 Gün geçmesi ve bu süre içerisinde Steam mobil aktifleştirme yapmanız gerekiyor.

Eğer satın alma yaptıysanız ve 30 gün geçti ise ödeme yaptığınız kart, banka hesabı vs banka tarafından ödemenin hesap yada kart sahibine ait olmadığını bildirmesi yüzünden hesabınız kapatılmış olabilir.

Yakın zamanda şifreni değiştirmiş isen 15 gün kısıtlanıyor. Veya hesabın yeniyse 5 Dolar harcama yapman gerekli.

Hesabın şifresini sıfırlamıştım onun süresi bitti yani o kısıtlama kalktı.
Steam cüzdanına para atmıştım 10 tl onunda bekleme süresi var süresi bitince oda kalkıcak. Sonuncu olan kısıtlama bi 10 tl daha atınca kalkıcak ancak birinci kısıtlamayı nasıl kaldıracağımı çözemedim. Bir Oyun satın aldım kalksın diye ancak kalkmadı. Yani şuanda tek sorum 1. kısıtlamayı nasıl kaldıracağım? Bir oyun satın aldıkdan 1 ay sonramı kısıtlama kalkıcak.

Steam cüzdanında $5 olması gerekli olan şey değil. Steam'de $5 harcamalısın. Yani oyunu aldıktan sonra 1 ay kısıtlama kalkmayacak.

Sorun olan arkadaşımızın hesabı Türkiye yani TL yanlış anlaşılma olacak dolar değil TL yüklemesi gerekiyor.

Yanlış biliyorsun en sondaki kısıtlamayı kaldırmak için 5 $ steam cüzdanında olması lazım veya 5 $ fiyatında bi oyun alman lazım.
Eki Görüntüle 131761

Evet söylediklerin doğru, Kod ile yada Hediye ile sahip olunan oyunlar da geçersiz oluyor.

Hesabın şifresini sıfırlamıştım onun süresi bitti yani o kısıtlama kalktı.
Steam cüzdanına para atmıştım 10 tl onunda bekleme süresi var süresi bitince oda kalkıcak. Sonuncu olan kısıtlama bi 10 tl daha atınca kalkıcak ancak birinci kısıtlamayı nasıl kaldıracağımı çözemedim. Bir Oyun satın aldım kalksın diye ancak kalkmadı. Yani şuanda tek sorum 1. kısıtlamayı nasıl kaldıracağım? Bir oyun satın aldıkdan 1 ay sonramı kısıtlama kalkıcak.
Steam belli katı kuralları vardır buda ne olursa olsun değiştirilemez bunlardan biri VAC ban diğeri ise Hesap Kısıtlaması 1 ay olan süresi dolduktan sonra otomatik olarak kalkacaktır. Kalktığını envanterden bile görebilirsin eşyaların üzerine tıkladığında bilgi bölmesinin en altında yazar

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı