Steam hesap satışı legal mi?

Genzonzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Steam hesap satışı serbest mi? Serbestse, satabileceğim bir site var mıdır güvenilir ve hızlıca alıcı bulabileceğim? Hesabımın belli bir değerde edebileceğini düşünüyorum ve artık kullanamıyorum oyun sistemim olmadığı için. İçinde de 500 TL kadar bakiye mevcut fakat buradan satamıyorum maalesef ilk senemi doldurmadığım için. Bu tarz bakiye satabileceğim başka bir site var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam hesap satışı serbest mi? Serbestse, satabileceğim bir site var mıdır güvenilir ve hızlıca alıcı bulabileceğim? Hesabımın belli bir değerde edebileceğini düşünüyorum ve artık kullanamıyorum oyun sistemim olmadığı için. İçinde de 500 TL kadar bakiye mevcut fakat buradan satamıyorum maalesef ilk senemi doldurmadığım için. Bu tarz bakiye satabileceğim başka bir site var mı?

Legal ama hesabınızın çalınması veya dolandırıldığınız zaman Steam'in desteğini alamazsınız.

Satabilirsiniz ama yasal değil.

Steam hesap satışısı yasak bılıyorum. Report yerse hesap kalıcı olarak ban yiyebilir.

İtemsatış GameSatış vs sitelerde satilibirsin.

Herhangi bir suçu yok fakat dolandırılırsanız ve Steam Desteğe başvurursanız hiçbir şey yapamazsınız. Steam, hesap satışlarına destek vermiyor.

Geri
Yukarı