Steam hiç oynanmamasına rağmen iRacing iade talebini kabul etmiyor

Mudi

Decapat
Daha fazla  
Steam'den dün iRacing adında bir oyun satın aldım. Oyunu hiç oynayamadım bile çünkü oyunun içindeki her bir araba ve haritanın 12-15 dolar olduğunu gördüm. Bende de bu oyuna bu kadar fazla ayıracak bütçem olmadığı için iade talebi açtım. Oyunun kütüphanede bile "0 dakika oynanış süresi" yazmasına rağmen ve de alalı 1 gün olmasına rağmen ne Steam cüzdanıma ne de oyunu satın aldığım kartıma iadesi gerçekleşmedi. Gelen mailde iademin reddedilme sebebi de yazmıyor, sadece iade kurallarını aştığınızı fark ettik yazıyor. Steam desteğe yazmama rağmen hala bir geri dönüş alamadım sizce ne yapmam gerekiyor?

İade sistemini kötüye kullandığınızdan dolayı kısıtlanmışsınız gibi duruyor.
Çok fazla iade talep etmek kötüye kullanım olarak görülür.

SUİSTİMAL​

İadeler Steam üzerinden ürün alımında risk faktörünü ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır, oyunları elde etmek için ücretsiz bir yol olarak değil. İade hizmetini kötüye kullandığınızı düşünürsek, bunları size sunmayı durdurabiliriz.

1704014547085.png
Bana sormadan oyun aylık üyeliğe de başlatmış kendisini onu da iptal etmeme rağmen olmuyor hala.
İade sistemini kötüye kullandığınızdan dolayı kısıtlanmışsınız gibi duruyor.
Çok fazla iade talep etmek kötüye kullanım olarak görülür.

Hayır, iRacing dışında herhangi bir iade talebi oluşturmadım ilk iade talebimi oluşturduğumdan beridir red yiyorum.

Steam desteğe sormaktan başka bir yol bulunmuyor maalesef.

Hocam oyun zaten abonelik olarak satın alınabiliyor bu yüzden anormal bir durum yok.

Hocam oyun zaten abonelik olarak satın alınabiliyor bu yüzden anormal bir durum yok.

Hem oyunun kendisine, hem oynayabilmek için aylık aboneliğine para ödüyoruz. Ayrıca oyunu aldık diyelim arabayı sürmek için harita satın almak gerekiyor. Tamam başlangıç seviyesi arabanı haritada sürmek için para ödedin ve istediğin haritayı satın aldın. Eee o araba her yönüyle çok kötü bir araba. E o zamanda profesyonel bir araba satın almak gerekiyor. Ne saçma bir oyun bu? Evet biliyorum, şu an SIM racing sektörünün en başında gelen bir oyun ama böyle de saçma bir sistem olamaz. Bu yüzdende iade talep ediyorum ama hala red yiyor ve şu an içinde iade kısıtlaması gelmiş durumda. Tamamıyla para göz bir oyundan başka bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı