Steam iade iptali nasıl yapılır?

Böyle bir şey olmuyor.Para cüzdanınıza iade edilecektir.Ancak karta yüklemek isterseniz de item alıp bynogame,gamesatış vb sitelerde satmalısınız.

İadeyi iptal edip cüzdanıma bakiye olarak değil de kartıma para olarak aktarmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Destek kısmına gelip iade işlemini iptal etme seçeneğine tıklayın. İptal olduktan sonra yeniden talep oluşturup karta aktarma seçeneğini seçin.

Kart ile alışveriş yaptıysanız kartınıza iade gerçekleşebilir. Ancak elinizi çabuk tutun. Cüzdana iadeler hemen kabul oluyor.

Hayır ilk önce cüzdanımda dursun dedim ama Car Mechanic oyunu ilgimi çekti Among Us aldım ama arkadaşlarımda yokmuş iade ettim bende.
Böyle bir şey olmuyor.Para cüzdanınıza iade edilecektir.Ancak karta yüklemek isterseniz de item alıp bynogame,gamesatış vb sitelerde satmalısınız.
Peki onu cüzdan kodu yapsam Bynogame'e sata bilirmiyim.

Oyunu kart ile satın aldıysanız karta iade edebilirsiniz. Ancak oyunu Steam cüzdanı ile satın aldıysanız oyunu sadece cüzdana iade edebilirsiniz.

Boacompra kullanarak satın aldıysanız karta iade olmaz.

Oyunu kartla aldıysanız, karta iade yapabilirsiniz. Steam Cüzdan'ı kullanarak aldıysanız sadece Cüzdan'a iade alabilirsiniz.

Destek kısmına gelip iade işlemini iptal etme seçeneğine tıklayın. İptal olduktan sonra yeniden talep oluşturup karta aktarma seçeneğini seçin.

Kart ile alışveriş yaptıysanız kartınıza iade gerçekleşebilir. Ancak elinizi çabuk tutun. Cüzdana iadeler hemen kabul oluyor.

Sağ olun , malesef para cüzdanıma gelmiş bile sanırım perdigital gibi yerlerden 10 TL'lik bir cüzdan kodu alıp alacağım.Kalanına da DLC alırım.
Oyunu kartla aldıysanız, karta iade yapabilirsiniz. Steam Cüzdan'ı kullanarak aldıysanız sadece Cüzdan'a iade alabilirsiniz.
Hayır kart ile aldım ama cüzdana iade istedim malesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı