Steam iade koşulları nelerdir?

Geçmiş olsun benim gibi şansızsın bende 18 TL'ye Half-Life 2 almıştım 2 TL'ye düştü pişman oldum.

7 saat oynadığım oyunu iade ettim. Arkadaşım da 19 gün önce aldığı oyunu iade etti. İnceleyen çalışanın inisiyatifine bağlı. Deneyin bence. Denemek bedava.

7 saat oynadığım oyunu iade ettim. Arkadaşım da 19 gün önce aldığı oyunu iade etti. İnceleyen çalışanın inisiyatifine bağlı. Deneyin bence. Denemek bedava.
2 buçuk, 3 saat oynama sürelerine rağmen iadeleri gördüm de 7 saat nasıl oldu ya? İlginçmiş.

Oyunu 7 saat oynayıp da iade etmeye kalkarsanız hakka girmiş olursunuz. Ayrıca insiyatif ile ilgili değil de durumunuz ile ilgili. Ben 20 saat açık kalan oyunu iade ettim, launcherin problemli olduğunu ve indirmediğini söyleyerek, ve yalan söylemedim. Yalan bir çözüm değil 2 saatten fazla oynadıysanız böyle bir şeye kalkmayın.

Son düzenleme:
Merhaba dün Forza Horizon 4 oyununu 92 TL'ye aldım. Bugün 60 TL'ye düşmüş iade edebilir miyim? İndirim 12 Nisana kadar. (Oynama saati 9 saat oldu.)
Oyunu aldıktan birkaç gün sonra indirim olursa iade edilir diye bir şey duymuştum çok eskiden, büyük ihtimal yanlış hatırlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…