Çözüldü Steam iade koşulları nelerdir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Merhaba,
Steam iade koşulları aşağıdaki gibidir:
  • Oyunun satın alımının üzerinden 14 gün geçmemeli.
  • İlgili oyunun oynanma süresi 2 saati aşmamalı.
Steam iade koşulları benim bildiğim kadarıyla bunlar. Oyunun üzerinden iki saati birazcık geçse duruma göre iade aldıkları oluyor ancak gün konusunda katılar diye biliyorum. Bir ürünün üzerinden 14 gün geçip de iade aldıklarını ben görmedim, varsa da bilmiyorum. Şunu da belirteyim, iade hakkınızı suistimal ederseniz Steam destek iade etme hakkınızı elinizden alabilir.
Merhaba,
Steam iade koşulları aşağıdaki gibidir:
  • Oyunun satın alımının üzerinden 14 gün geçmemeli.
  • İlgili oyunun oynanma süresi 2 saati aşmamalı.
Steam iade koşulları benim bildiğim kadarıyla bunlar. Oyunun üzerinden iki saati birazcık geçse duruma göre iade aldıkları oluyor ancak gün konusunda katılar diye biliyorum. Bir ürünün üzerinden 14 gün geçip de iade aldıklarını ben görmedim, varsa da bilmiyorum. Şunu da belirteyim, iade hakkınızı suistimal ederseniz Steam destek iade etme hakkınızı elinizden alabilir.

Çözüm
Bizim insanımıza araştırma ve okuma yapmayı öğretmek gerek.

Steam İadeleri

Bu da oyun içi satın alım için;

Steam herhangi bir Valve yapımı oyun içi satın alma işlemi için 48 saat içinde, oyun içi eşya kullanılmadığı, değiştirilmediği veya transfer edilmediği sürece iade seçeneği sunacak. Üçüncü şahıs geliştiriciler oyun içi eşyalar için aynı şartlarla iade seçeneğini etkinleştirme hakkına sahip olacak. Steam satın alma işlemi sırasında oyun geliştiricisinin satın aldığınız eşyaya yönelik iade seçeneğinin aktif olup olmadığını size bildirecek. Aksi takdirde, Valve yapımı olmayan oyunlarda oyun içi alımların iadesi mümkün olmayacak.

Bir oyun aldıktan sonra sistemimde istediğim performansı vermez ise iade edebilir miyim? Edebiliyorsam ne kadar süre içerisinde daha doğrusu şartları nelerdir?
14 gün veya daha önce alınmış olunmalı ve en az 1 saatiniz olmalı diye hatırlıyorum yanlışım varsa düzeltin.

Geri
Yukarı