Steam iade talebine cevap verilmiyor

Rust'ı almıştım geçen pazartesi iade etmeye karar verdim. Cuma günü iade talebi oluşturdum ama yanlışlıkla "düşük kare hızı" başlığı altında oluşturmuşum. Cumadan beri talebe olumlu ya da olumsuz cevap vermediler bugünde ticket attım ona da dönmediler. İade talebini iptal edip yenisini oluşturmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rust'ı almıştım geçen pazartesi iade etmeye karar verdim. Cuma günü iade talebi oluşturdum ama yanlışlıkla "düşük kare hızı" başlığı altında oluşturmuşum. Cumadan beri talebe olumlu ya da olumsuz cevap vermediler bugünde ticket attım ona da dönmediler. İade talebini iptal edip yenisini oluşturmalı mıyım?

Bana 5 günde dönmüşlerdi.

Ben baya bir iade ettiğim oyun vardır ve genelde 1 gün içinde iade ediyorlar eğer çok acelen varsa iptal et altına bugün iade ederseniz sevinirim de mazeretini de yaz öyle olunca daha da hızlı verirler.

@Alex Casey bende aynısını yapıyorum 2 yıldır öyle bi sorunla karşılaşmadım
Bir ara gerçekten indirimlerde bir sürü oyun alıp birçoğunu azıcık oynadıktan sonra iade ettim. Daha sonra iade kabul emaillerinden birinde Steam destek ekibi bana "eğer böyle yapmaya devam edersem, iade hakkımın askıya alınabileceğini" söylemişti. Ben de o yüzden yıllardır bir oyunu alacağım zaman 40 kere düşünüyorum veya düşük ücretliyse iade etmiyorum korkudan.

Yeni konular

Geri
Yukarı