Steam Idle Master Karlı Oyunlar

Peki 2 saat içinde kart düşürüp sonra oyunu iade edebilir miyim? Steam'de 2 saat düştükten sonra kart düşmesi gibi bir durum var mı?
Hocam benim daha 1 saat oldu ama 7-8 kart düştü toplam. Düşebiliyor ama arkadaşın dediği gibi kısıtlandığını okudum forumdaki konularda.

Liquid Pinballdan 40TL'lik kart mı düşüyor?

Hocam idle master ile otomatik olarak kart düşürüyoruz sanırım? Bir de program güvenilir mi, herhangi bir ban sorunu filan olmaz değil mi?

Peki 2 saat içinde kart düşürüp sonra oyunu iade edebilir miyim? Steam'de 2 saat düştükten sonra kart düşmesi gibi bir durum var mı?

2 saatten sonra kartı düşerebilirsiniz 2 saatinden sonra iade çok mümkün olmuyor.

2 saatten sonra kartı düşerebilirsiniz 2 saatinden sonra iade çok mümkün olmuyor.

2 saatten sonra kart düşürme her Steam kullanıcısı için geçerli değil. Eğer oyunları sürekli alıp iade eden biriyseniz bu kural geçerli oluyor. Kendi hesabımda 2 saat beklemeden tüm kartları düşürebiliyorum.

Aynen öyle bana yaklaşık her 20 dakikada bir kart düşüyor.
Hocam kartların fiyatları indirimden sonra yükselir mi? Benim zaman sorunum yok bekletirsem daha çok kâr elde eder miyim acaba fikriniz nedir?

Aynen öyle bana yaklaşık her 20 dakikada bir kart düşüyor.

Hocam kartların fiyatları indirimden sonra yükselir mi? Benim zaman sorunum yok bekletirsem daha çok kâr elde eder miyim acaba fikriniz nedir?
Hocam bilmiyorum. Ben de yeni başladım zaten bu işe. Sadece iyi bir araştırma yaptım o kadar.
15₺ kar ederek kapattım ben güncel fiyatlarıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…