Steam indirimde 8 Dolar bütçe ile ne alınmalı?

BattleBit almanızı pek önermem, eski aktifliği veya oynanabilirliği kalmadı fakat tabii ki karar sizin. Ben BattleBit yerine, Battlefield serisinden herhangi bir oyun tercih ederdim şahsen.

Bu arada önerilebilecek o kadar fazla oyun var ki, burada önemli olan nokta sizin nasıl bir tür aradığınız veya sevdiğiniz.

BattleBit almanızı pek önermem, eski aktifliği veya oynanabilirliği kalmadı fakat tabii ki karar sizin. Ben BattleBit yerine, Battlefield serisinden herhangi bir oyun tercih ederdim şahsen.

Bu arada önerilebilecek o kadar fazla oyun var ki, burada önemli olan nokta sizin nasıl bir tür aradığınız veya sevdiğiniz.
Online PVP türü oyunlar beni diğer oyunlar kadar sıkmıyor. BattleBit gibi iyi optimizasyonlu ve Squad tarzı oyunları her zaman beğenmişimdir. Fakat adam vuramayınca insanın canı sıkılıyor.

Aktif 3500 civarı oyuncusu var. Gerçekten ölmüş gibi sanırsam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı