Steam Steam indirime giren oyunlar listesi - 10 adet

Metro Exodus aldim, gordugu en dusuk fiyatmis. Buyuk ihtimalle indirimden hemen sonra zam gelecek.

WWE dışında hepsini almışım zaten 1000 lira da asla etmez o oyun.

Bunların yanında vampire survivors büyük olamasada ufak bi indirim almış şuan 36 lira yarın gidip kendime alıcam.

Microsoft flight simulator oyununun indirime girmesini bekliyorum sizce en yakın ne zaman indirime girebilir, en son ne zaman indirime girdiğini bilen var mı?

Microsoft Flight Simulator oyununun indirime girmesini bekliyorum sizce en yakın ne zaman indirime girebilir, en son ne zaman indirime girdiğini bilen var mı?

Bir bilgim yok ama muhtemelen kış indirimlerin de girecektir.

FIFA 23 için son 13 saat bilginiz olsun asıl fiyatı 699 indirimli fiyatı 17,99₺

17 mi
Bilgisayardaki Fifa Playstation'a göre çok farklı mı ?

Son düzenleme:
17 mi
Bilgisayardaki FIFA PlayStation'a göre çok farklı mı?

Pardon hocam 174 yazacaktım.

FIFA 23 için son 11 saat bilginiz olsun asıl fiyatı 699 indirimli fiyatı 174,99₺

Şuan var mı bilmiyorum ama ben Game Pass'i iptal etmeden önce vardı. Sürüm çok eskiydi ve değişmiyordu artı olarak mod tüklenmiyordu. Game Pass olmasına rağmen korsan oynuyordum.
Sürüm steamle ortak olarak güncelleniyor diye hatırlıyorum, mod yükleniyor da biraz uğraştırıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…