Steam indirimlerde oyun önerisi

emorato

Hectopat
Daha fazla  
NFS Heat Deluxe Edition, FIFA 22, Far Cry 4, ghost Recon Wildlands, Mafia trilogy.

Sizce hangisini alsam daha iyi olur hepsini de ayrı seviyorum hangisi daha mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı şekilde indirimlere bakıyorum lakin hangisini alacağımı bilmiyorum FarCry Serisini okudum pek gönlüm el vermedi Mafia Serisi ise oyunun Türkçe olup olmadığını bilemiyorum kafam karışık 😕😮‍💨

Ben de aynı şekilde indirimlere bakıyorum lakin hangisini alacağımı bilmiyorum Far Cry serisini okudum pek gönlüm el vermedi Mafia serisi ise oyunun Türkçe olup olmadığını bilemiyorum kafam karışık 😕😮‍💨

Hocam Far Cry'a bende ön yargı ile yaklaştım fakat oynayınca çok hoşuma gitti şu an en sevdiğim oyun Far Cry 5'dir. 2-3-4-5 oyunlarını oynadım Primal için para biriktiriyorum.

@Vexina @ersENes @EmreTownley düşündümde NFS Heat Deluxe Edition bir daha 100 TL'ye düşmez gibi bir his geldi içime diğerleri düşer bidahaki aya gibi geldi şu an NFS Heat alacağım büyük ihtimal.
@Vexina @ersENes @EmreTownley düşündümde NFS Heat Deluxe Edition bir daha 100 TL'ye düşmez gibi bir his geldi içime diğerleri düşer bidahaki aya gibi geldi şu an NFS Heat alacağım büyük ihtimal.

NFS Heat mi NFS Payback mi?

Ben de aynı şekilde indirimlere bakıyorum lakin hangisini alacağımı bilmiyorum Far Cry serisini okudum pek gönlüm el vermedi Mafia serisi ise oyunun Türkçe olup olmadığını bilemiyorum kafam karışık 😕😮‍💨

Mafia serisini almanızı önermem Mafia 3 kötüdür ama Mafia 1 ve Mafia 2 çok iyidir oynamanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı