Steam indirme hızı düşüyor

Thypoon

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600H
Nvidia GTX 1650
DDR4 3200MHZ 16 GB RAM
512 GB M.2 SSD
Steam'de indirme işlemi başladığında başlangıçta normal hızda ilerliyor, ancak daha sonra 1 MB'ye kadar düşüyor. İnternet hızımda herhangi bir sorun olmadığını kontrol ettim ve servis sağlayıcımla görüştüm, ancak herhangi bir sorun tespit edilmedi. Ancak, Steam kendiliğinden 1 MB hatta kbit değerlerine kadar düşüş yaşanıyor.

Dosya Ekleri

• a1.png
    a1.png
    104,9 KB · Görüntüleme: 15
  • a2.png
    a2.png
    354,6 KB · Görüntüleme: 15
  • a3.png
    a3.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 18
Arka planda ya da bilgisayarın kendi yaptığı oto indirmelerden kaynaklanıyor olabilir eğer sorun geçmezse Ethernet kablosu öneririm.

Arka planda ya da bilgisayarın kendi yaptığı oto indirmelerden kaynaklanıyor olabilir eğer sorun geçmezse Ethernet kablosu öneririm.
Ethernet kablosu kullanıyorum. Arka planda başka bir uygulama çalışmıyor, sadece Steam internet kullanıyor.

Sanırım Steam'in Türkiye sunucularında bir sorun var; indirme sunucusunu Yunanistan'a değiştirince eski hızına kavuştu

Dosya Ekleri

• A4.png
    A4.png
    226,3 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Ayarlar bölümünde Download Sekmesinde Download Bölgesini Türkiye dışında farklı bir ülke seçip dener misin?
Can Sungur da bi ara aynı sorunu yaşamış belki işe yarar....

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı