Steam Steam indirme hızı limiti çalışmıyor

EmperoX

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi sosyaller. Ekteki gibi, oyunun 8mb/s hızla inmesini istiyorum lakin indirme hızı sınırlanmıyor.

1677150566415.png

İndirmeyi durdurup başlatın. Bir güncelleme getirdiler bende de öyle olmaya başlamıştı durdurup başlatınca düzelmişti.

Bunun için sunulan çözümlerden birkaç tanesi şu şekilde:

1) Hız limitini ayarladıktan sonra Steam'den tamamen çıkış yapıp tekrar girin demişler.

2) Bu çözüm ise yaramazsa Steam ayarlarına girip indirmeler sekmesinden indirme önbelleğini temizleyin ve Steam'i yeniden başlatın.

3) Farklı bir limit atayın. 8 MB/sn yerine 3 MB/sn deneyin. 3 MB/sn yukarısı sorun çıkarıyor diyenler var. Eğer bu sorunu çözecek olursa hala düzeltilmemiş olabilir.

Bunun için sunulan çözümlerden birkaç tanesi şu şekilde:

1) Hız limitini ayarladıktan sonra Steam'den tamamen çıkış yapıp tekrar girin demişler.

2) Bu çözüm ise yaramazsa Steam ayarlarına girip indirmeler sekmesinden indirme önbelleğini temizleyin ve Steam'i yeniden başlatın.

3) Farklı bir limit atayın. 8 MB/sn yerine 3 MB/sn deneyin. 3 MB/sn yukarısı sorun çıkarıyor diyenler var. Eğer bu sorunu çözecek olursa hala düzeltilmemiş olabilir.
çözüm varmı ?

Merhaba ; aynı sorunla epey süredir bende uğraşıyordum...
Maalesef hala kararlı sürüme bir çözüm gelmedi .bazı zaman çalışıyor,, bazı zaman çalışmıyor.
ÇÖZÜMÜ ; Steam 5 nisan 2023 yeni bir beta sürüm yayınladı.
kullanmak için ;
Steam --> Ayarlar --> HESAP
giriniz; orada aşağılarda "BETA KATILIMI" bölümünde "Beta update" var onu açmanız yeterli.
Steam kapanıp yükleme yapacak ve yeniden açılacak.
Artık sorununuz kalmadı... İstediğiniz hızda indiriniz...

Maalesef hala kararlı sürüme bir çözüm gelmedi .bazı zaman çalışıyor,, bazı zaman çalışmıyor.
kullanmak için ;
giriniz; orada aşağılarda "BETA KATILIMI" bölümünde "Beta update" var onu açmanız yeterli.
İşe yaradı teşekkürler

kullanmak için ;
hort gibi oldu ama uzun süredir uğraşıyordum ve hiçbir çözüm işe yaramamıştı, ta ki bu yorumu okuyana dek.
beta sürümüne geçmiş olduk ama yapacak bir şey yok, teşekkürler işe yaradı.

hort gibi oldu ama uzun süredir uğraşıyordum ve hiçbir çözüm işe yaramamıştı, ta ki bu yorumu okuyana dek.
beta sürümüne geçmiş olduk ama yapacak bir şey yok, teşekkürler işe yaradı.
kullanmak için ;
İşe yaradı gerçekten teşekkürler hocam.

Aynı sorun bende de vardı. Eğer yukarıdaki işlemler ile çözemeyen var ise şöyle deneyebilir, 10 mb/sn olan indirme hızını ilk önce 3000 KB sonrasında 5000 sonrasında 6500 deneyerek uygulayabildim. İlk olarak 3000 değerini girip hızın düşmesini bekleyin sonra aralıklarla arttırın.

Geri
Yukarı