Steam indirme hızı yüksek olmasına rağmen 2 saniyede 1 KB/s iniyor

ertanerdm0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim abe
Video kaydı alamadım ama indirme hızım 4MB'lerde, hard disk hızım 15-16MB'larda olmasına rağmen hem aşırı dalgalı olup üstüne üstlük 2-3 saniyede 0.01MB indirme yapıyor. Sistemi yeniden başlattım, interneti kapatıp açtım, Steam'i kapatıp açtım, indirme bölgesinin hepsini denedim fakat hiçbir değişiklik yok. Sinir krizi geçirmek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirdiğiniz oyun nedir? Bazı oyunlarda veya güncellemelerde örneğin 5 GB dosya indirip 35 GB diskten doğrulama ve kurulum yapması gerekiyor. Öyle bir durum olabilir mi?

İndirdiğiniz oyun nedir? Bazı oyunlarda veya güncellemelerde örneğin 5 GB dosya indirip 35 GB diskten doğrulama ve kurulum yapması gerekiyor. Öyle bir durum olabilir mi?

Ark Survival Evolved.

Dosya Ekleri

• ultimate hızlı oyun bilgisayarı.PNG
    ultimate hızlı oyun bilgisayarı.PNG
    535,1 KB · Görüntüleme: 77
2 GB indirmeye karşın 23 GB disk doğrulaması ve kurulumu gerekiyor hocam. Tahminimce normal. Yine de farklı bir oyunda deneyebilirsiniz.

Yine de 2 sanieyde bir 0.01MB indirme aşırı az değil mi hocam?
Sürekli mi böyle hocam? Alttaki Sea of Thieves'i indirmeyi bi deneme şansınız var mı? Aynı sorun oluyorsa Steam'den kaynaklıdır ama sorun yoksa dediğim gibidir sanırım.

Steam göründüğü üzere 120 GB’lik oyunu sıkıştırıp 40GB olarak indiriyor. Bu yüzden diske yazılmasını bekliyorsunuz. Bazı oyunlar bu şekilde sıkıştırılmış oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı