Steam istek listesindeki oyun sayısı 1 fazla görünüyor

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Uzun süredir istek listemdeki oyun sayısı 1 fazla görünüyor. Bugün hepsini kaldırdım boş olmasına rağmen 1 gösteriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstek listenizde bir yazılım programı olabilir.
Inked1_LI.jpg

Yuvarlak içindeki kısımdan ''Bütün Türler'' veya ''Yazılım'' seçeneklerini seçerek istek listenizde yazılım var mı diye bakabilir misiniz?

@Onur Altuğ Sever @Radeyn iki soru sorduğum için engel yemiştim. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim fakat durum düzelmedi. Zamanında Metro Exodus'u istek listesine almıştım, sonra Steam'de satıştan kaldırılmıştı falan. Acaba o yüzden bug'a girmiş olabilir mi? Öyle durmasının herhangi bir zararı olmazsa kalsın. Benim için pek problem değil.

@Onur Altuğ Sever @Radeyn iki soru sorduğum için engel yemiştim. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim fakat durum düzelmedi. Zamanında Metro Exodus'u istek listesine almıştım, sonra Steam'de satıştan kaldırılmıştı falan. Acaba o yüzden bug'a girmiş olabilir mi? Öyle durmasının herhangi bir zararı olmazsa kalsın. Benim için pek problem değil.
Bir oyunu istek listenize ekleyip geri çıkarır mısınız. Belki bug falan olmuştur.

Bir oyunu istek listenize ekleyip geri çıkarır mısınız. Belki bug falan olmuştur.
Durum birkaç aydır zaten bu şekilde. Geçenlerde hepsini sildim fakat hala 1 yazınca sormak istedim. Eğer bir sorun teşkil etmiyorsa böyle olması bu şekilde devam edebilirim.
Dediğiniz gibi bir oyun ekleyip çıkardım değişen bir şey olmadı.
Ekran Alıntısı.JPGEkran Alıntısı2.JPG

Yeni konular

Geri
Yukarı