Steam izinsiz satın alım iptal edilir mi?

berxis

Decapat
Daha fazla  
Eki Görüntüle 1755104

CS:GO'da stickerımı sattıktan sonra mailime gelen bildirimle birlikte 330 liraya DotA 2 itemi satın alındığını gördüm. Bu alımı ben yapmadım ve nasıl olduğuyla ilgili bir fikrim yok. Hesapta sadece ben varım, mobil doğrulamam da var.

Dosya Ekleri

• steam.png
    37,7 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef hocam güvenlik önlemlerinizi güçlendirin gelen itemi güzel günlerde kullanın.

Maalesef hocam güvenlik önlemlerinizi güçlendirin gelen itemi güzel günlerde kullanın.
mobil dogrulayici varken boyle bir sey nasil olabiliyor anlamadim. dota 2 oynamiyorum 14 kurusluk itemi de pek kullanacagimi sanmiyorum

Mobil dogrulayici varken boyle bir şey nasıl olabiliyor anlamadim. DotA 2 oynamiyorum 14 kurusluk itemi de pek kullanacagimi sanmiyorum

Hocam genel anlamda baktığım zaamn bu tür dolandırmaalrda sadece DotA 2 eşyası satın alınıyor bu şaka mı satın alımlarda bile onay alınmalı mobilden artık benim de 540 TL küsur param gitti çözümü yok mu bunun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…