Steam kart düşürme botları güvenilir mi?

Giuu

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayari fazla acmadigim icin mobilden yapmak istedim forumlarda iddle daddy kullanabilirsin dediler. PC icin iddle Master kullaniliyormus galiba iddle daddy indirdim Steam hesabima giris yaptim nasıl kullanacağımı da cozdum fakat bu uygulamalar guvenli midir? Ben direkt kullanmaya başladım actigimin konunun altina mesajlar gelmeden ve Left 4 Dead 2 Human: Fall Flat ve CS:GO bu Online oyunlari kara listeye almayi unutmusum. Yaklasik 1 saat kadar bot calistirmistim ban yemis miyimdir? @CVRTOON

PC de iddlee Master kullandım yıllarca hiçbir sıkıntı yok Steam cok güvenliklikli bir program zaten çalınsa bile bilgilerini biliyorsan alamama gibi şansın yok rahatta kal o yüzden.

Telefonda iddle daddy kullandım aylarca 0 problem yaşadım. PC de iddle Master kullanılabilir. Problem olmaz. Ama CS:GO'yu kara listeye eklemende fayda var. Çoğu kişi onda ban yiyebilirsin demişti.

Bilgisayari fazla acmadigim icin mobilden yapmak istedim forumlarda iddle daddy kullanabilirsin dediler. PC icin iddle Master kullaniliyormus galiba iddle daddy indirdim Steam hesabima giris yaptim nasıl kullanacağımı da cozdum fakat bu uygulamalar guvenli midir? Ben direkt kullanmaya başladım actigimin konunun altina mesajlar gelmeden ve Left 4 Dead 2 Human: Fall Flat ve CS:GO bu Online oyunlari kara listeye almayi unutmusum. Yaklasik 1 saat kadar bot calistirmistim ban yemis miyimdir? @CVRTOON
Tekrardan merhaba! Sorun olup olmayacağını kestirmek zor ama bu bottan dolayı ban yiyen birini ben duymadım. Siz yine de kara listeye almayı unutmayın. Umarım ban yeme durumu yaşamazsınız. İyi akşamlar!

Yeni konular

Geri
Yukarı