Steam kartları en karlı oyunlar

Onu ayarlayabiliyorsunuz. Bende de genelde 3 saat diye ayarlı.
Tek sıkıntısı telefonun hiç kapalı olmaması. Kapalıysa bir süre sonra uygulama kapanabiliyor.

Yok ayarlanamaz. zaten steamda oyunu 3 saat oynadıktan sonra düşüyor kartlar.

Evet, 3 saati geçtikten sonra siz 5 saate ayarlamış olsanız bile düşüyor. O kadar kısmını ben de pek bilmiyorum.

Regimental chess oyunundan 8,88 e 1 adet bulunan kart düşürdüm arkadaşlar. Siparişleri 0,49 dan başlasada 8,50 ye koydum.

Ben sam picker kullanıyorum hem başarım kasıyorum hem saat kasıyorum ama manuel. Bu arada bu over the dream filmini arkada açtım umarım saat sayıyordur ben pek anlayamadım bir de bazı insanlar CS:GO rozet diyordu rozet veriyor mu bu oyun? Bilginiz var mı? Son olarak benim konuya hiç oyun önermemişsiniz kırıldım üzüldüm .

Hentai girl serisi, Zup serisi. Regimental chess, Perraw ...

Hocam yeni bulduğunuz oyunları söylememeniz aslında sizin yararınıza. Önce satabilsinler diye fiyarı düşürmeye çok meyilliler.

Hocam bu over the dream sürekli google'dan açılıyor ve saat kasmıyor nasıl yaptınız siz.

Hocam bu over the dream sürekli google'dan açılıyor ve saat kasmıyor nasıl yaptınız siz.

Ben iddle master kullanıyorum. Saat de kasıyor. Hatta 3 saate ulaşmadan kart düşürdü.
Edit: Şimdi bir kart daha düştü 1,06TL

Ben iddle master kullanıyorum. Saat de kasıyor. Hatta 3 saate ulaşmadan kart düşürdü.
Edit: Şimdi bir kart daha düştü 1,06TL
Tamamdır hocam ben de açtım iddle master'ı. Teşekkür ederim. 1.08 liralık düştü .

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…