Steam key nereden alınır?

Wopsle

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Güncel bir konu bulamadım. Bu yüzden açma gereği duydum. Malum biliyorsunuz Steam Dolar'a geçiş yaptığından beri çok alışveriş yapılmıyor. Enis Kirazoğlu'nun bir videosunda görmüştüm. Böyle bir durumda key satışlarının çoğalacağını söylemişti. İtemsatış birkaç key satıyor. Daha geniş ürün yelpazesi olan bir pazaryeri biliyor musunuz? Bir de siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında, sizce de key satışları çoğalır mı yoksa Epic vb. servislere mi yöneleceğiz?

Enucuzoyun'dan bakabilirsin orda en ucuz güvenilir siteleri gösteriyor.

Öncelikle selam. Güncel bir konu bulamadım. Bu yüzden açma gereği duydum. Malum biliyorsunuz Steam Dolar'a geçiş yaptığından beri çok alışveriş yapılmıyor. Enis Kirazoğlu'nun bir videosunda görmüştüm. Böyle bir durumda key satışlarının çoğalacağını söylemişti. İtemsatış birkaç key satıyor. Daha geniş ürün yelpazesi olan bir pazaryeri biliyor musunuz? Bir de siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında, sizce de key satışları çoğalır mı yoksa Epic vb. servislere mi yöneleceğiz?

Steam keylere bence bulaşılmaz paran varsa Steam'den ya da Epic'den al yoksada korsan indir.(korsana destek vermem ama ekonomi malum Steam key alıpda sorunlu çıkmasından iyidir)

Steam keylere bence bulaşılmaz paran varsa Steam'den ya da Epic'den al yoksada korsan indir.(korsana destek vermem ama ekonomi malum Steam key alıpda sorunlu çıkmasından iyidir)
Tabi hocam. Güvenilir bir kaç yer bence yetkili satıcı mantığı ile satış yapabilir, türkpin api gibi bayilik verebilir.

Google arama motoruna alacağın oyunu ve sonuna ''cd key steam buy'' yazıyorsun. Bu sayede google arama motoru sana bu oyun kodunu alabileceğin çeşitli siteleri gösterecektir. Bunlardan en ucuzunu tercih edebilirsin. Ürünü satın alırken bölgeye dikkat et. TR'de geçerli bir kod olsun. Malesef her oyunda aratman gerekecek çünkü her oyun her sitede farklı fiyat oluyor. X oyunu bir sitede daha ucuzken, Y oyunu diğer başka sitede daha ucuz olacaktır. Serbest piyasa olduğu için bu böyle olmakta. Playstore, Hrkgame gibi siteler benim çokça kullandığım siteler. Bir göz atmalısın.

Bknz. Google arama motoru www.google.com.tr

Yeni konular

Geri
Yukarı